2752
2734
عنوان

بهترین شیرخشک برای بچه ۴ماهه چیه؟

179 بازدید | 8 پست

بچم ۴ماهشه تا الان ببلاک کامفورت خورده چون کولیک داشت الان ببلاک کامفورت نیست میخوام شیری بخوره که هم دل درد نگیره هم کامل باشه هم تپل شه بچم لطفا راهنمایی کنید

نیست نگرد همچین چیزی 

هر کسی چیزی که به بچه خودش داده رو میگه 

شما فقط ببین دکتر چیا رو میگه بده 

من خودم رفلاکس پنهان داشت کولیک داشت 

روزی ۵ قطره بی بی کر دادم عالی بود 

نان  تا شش ماهگی 

گیگوز تا دو سال 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
نیست نگرد همچین چیزی  هر کسی چیزی که به بچه خودش داده رو میگه  شما فقط ببین دکتر چیا رو ...

والا دکتر نتونستم ببرم ولی الان شیرش تموم شده بچم ریفلاکسم داره دکتر قبلا گفت کم کم شیر بهش بده کاری نکن اما الان بدتره بعدم میگن ریفلاکس درمان نشه روی بچه میمونه امشب همسرم رفت داروخونه گفتن کامفورت نان خوبه گرفته ولی نمیدونم واقعا خوبه یا نه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا دکتر نتونستم ببرم ولی الان شیرش تموم شده بچم ریفلاکسم داره دکتر قبلا گفت کم کم شیر بهش بده کاری ...

رفلاکس اره منم دارو میدادم بدتر میشد

غذا خور که میشه 

یا موقعی که بچه دیگه میشینه 

اون زمان خوب خوب میشه 

من خودم شیر میدادم با شیب میخوابوندم 

حتما آروغ میگرفتم 

ده دقیقه یا بگم‌ راستش ۲۰ دقیقه روی شونه م خواب بود  راه میبردم تا هضم بشه

بعد میخوابوندم 

روی تشک هم با شیب میخوابوندم 

به پهلو میخوابید

قطره بی بی کر هم واااقعا خیلی خوب بود بچه اروم میشد از درد 

شبی پنج قطره میدادم یخچالی بود قطره ش 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2731
رفلاکس اره منم دارو میدادم بدتر میشد غذا خور که میشه  یا موقعی که بچه دیگه میشینه  اون ...

آره منم با شیب میخوابوندم بیبی کر شنیدم خیلی خوبه من پدیلاکت میدادم برای دل دردش الان دل درد نداره ولی ریفلاکس اذیتش میکنه تختشم شیبداره ولی نمیدونم چه شیری بدم باید دوباره ببرم دکتر

آره منم با شیب میخوابوندم بیبی کر شنیدم خیلی خوبه من پدیلاکت میدادم برای دل دردش الان دل درد نداره و ...

همون پدی لاکت بود فکر کنم میدادم بدترش کرد 

ببین اگه بدتر شد قطع کن اینو 

شیر واقعا میگم ساده بده انقدر دنبال شیرخشک های مخصوص نباش 

منم خیلی میگرفتم 

دیگه گفتم نان دادم بعد گیگوز سبکتر هست چربی کمتری داره اینو دادم راحت بود 

اخر چهار ماه غذا رو شروع کن 

خیلی خیلی بهتر میشه 

از لعاب برنج شروع کن یه ق کودک

همون پدی لاکت بود فکر کنم میدادم بدترش کرد  ببین اگه بدتر شد قطع کن اینو  شیر واقعا میگم ...

إ ممنونم باشه همینکارو میکنم اتفاقا دکترم گفت غذا شروع کنم الان پدی لاکت نمیدم خیلی وقته بازم ممنون از راهنماییتون😘

إ ممنونم باشه همینکارو میکنم اتفاقا دکترم گفت غذا شروع کنم الان پدی لاکت نمیدم خیلی وقته بازم ممنون ...

🥰🌹🖐

جواب کاربرای باتجربه نی نی سایت در این مورد رو میتونی با کلیک روی لینک زیر ببینی. من سوالت رو اونجا نوشتم.

https://kidiba.ir?questionId=sgfz61kbah

تو سایت ‌Balenj.com میتونین سوالتون رو بپرسین و جواب کاربرهای باتجربه نی نی سایت رو ببینین.