2752
2734
دعا کنید کنکوری ما هم پزشکی بیاره تراز کلش ۹۶۰۰ شده این بچه خیلی طعنه و متلک شنیده. شما براش دعا ک ...

ترازش خوب شده ولی پزشکی شهر دور بزنه چون شهرهای بزرگ احتمالش کمه

خورشیدام خدایا بازم شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ترازش خوب شده ولی پزشکی شهر دور بزنه چون شهرهای بزرگ احتمالش کمه

خودش شهرستانه

منطقه ۲ ولی سمت غرب کشوره. همونجاها رو بیاره میره .

من مطمئنم زابل و کابل یه داداش دیگه هم داشتن به اسم حبه بابل   
ترخدا نرید پاپیچ شید رتبه بگه

نه من اصلا سراغش نرفتم ولی مطمئنم که کل فامیل بهش زنگ زدن 

خودم کنکور و استرسش و چشیدم 

وقتی میشنوم تو فامیل یکی کنکور داده اصلا نمیرم سراغش تا زمانی که خبر میاد کدوم دانشگاه قبول شدع 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
دعا کنید کنکوری ما هم پزشکی بیاره تراز کلش ۹۶۰۰ شده این بچه خیلی طعنه و متلک شنیده. شما براش دعا ک ...

به پزشکی میخوره خدا رو شکر ...ان شاالله قبول میشه 

مثل من ، منم زیاد طعنه شنیدم و متلک و از این حرفا 😅تا اعلام نتایج میخوام صبر کنم ، به هیچکی نگفتم نتیجه مو و نمیگم تا اون موقع   😅