2733
2734
عنوان

همسرم مرد زحمتکشیه

295 بازدید | 25 پست

سلام همسرم مرد زحمتکش و کاری هستش ولی یه ایراد هست نمیدونم از ایشون یانه.......سرهرکاری میره نمیتونه یا نمیشه که بمونه واقعا خستم کرده دوماه سرکاره یه ماه بیکاره خودمم سرکار میرم واقعا خسته شدم بریدم چیکار کنم با این مرد

لطفا خودتون رو همیشه تو موقعیت خوب قرار بدید که مجبور نشین عذرخواهی کنین یا معذب شین و.......❤💋جان لایتناهی همیشه سرموقع میرسه قربونش برم.جایی که ایمان نباشه ترس میاد پس همیشه ایمانتوقوی نگه دار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا میاد بیرون از کارش؟

مثلا کار قبلیش قالب بندی بود واسه پل سازی رفت انجام داد ولی پیمانکار پولشو نداد کار الآنش مهندس ناظره طرف پول نمیده کارگر نمیگیره توقع داره کارا زود پیش بره به همسرم میگه تقصیر توئه که اینجوریه و.......

لطفا خودتون رو همیشه تو موقعیت خوب قرار بدید که مجبور نشین عذرخواهی کنین یا معذب شین و.......❤💋جان لایتناهی همیشه سرموقع میرسه قربونش برم.جایی که ایمان نباشه ترس میاد پس همیشه ایمانتوقوی نگه دار

بستگی به دلیلش داره

ان شا.. کار خوب و ثابت سراغش بیاد

اینکه اگر چشم آبی و یا مسیحی باشن ازشون دفاع کنیم ،  و اگر رنگین پوست باشن ، بگیم به ما چه ؟  نشونه با کلاسی نیست ،  نشونه زیر پا گذاشتن انسانیت هستش ...   #بخاطرکودکان‌ترسیده‌ی‌بی‌دفاع
دلیل از کار بیرون اومدنشو باید ببینی چیه و اگر چندساله داستان همینه ک مشکل احتمالا از خودشه

چندین ساله که همینه

به این نمیگن زحمتکش و کاری ها😑😐

چیکار کنم بخدا خودمم صب تا شب سرکارم مث سگ میدوم

2738
بستگی به دلیلش داره ان شا.. کار خوب و ثابت سراغش بیاد

بابامنم سرکارم بهم هزارتا حرف میزنن ولی کارمو ول نمیکنم ولی اون سریع ناراحت میشه و کار عوض میکنه

بابامنم سرکارم بهم هزارتا حرف میزنن ولی کارمو ول نمیکنم ولی اون سریع ناراحت میشه و کار عوض میکنه

خب پس مشکل از خودشه. فکری کن. اون مدتم ک سرکار نمیره از حقوقت خرج نکن اصصصلا . عادت کرده

parasoo1989@
خب پس مشکل از خودشه. فکری کن. اون مدتم ک سرکار نمیره از حقوقت خرج نکن اصصصلا . عادت کرده

حقوق منکه قربونش برمفقط صرف قسط و کرایه ماشینم میشه صب تا شب سرکارم بلانسبت نمیدونم چه گوهی دارم میخورم بنظرتون دعولی سخت کنم چکار کنم

پس حساسه

رو اعتماد به نفسش کار کنه

و حرف بقیه واسش مهم نباشه  درست میشه

بگو آدما متفاوتن نظرات متفاوتن همه کامل نیستن که ، بیخیال باش

اینکه اگر چشم آبی و یا مسیحی باشن ازشون دفاع کنیم ،  و اگر رنگین پوست باشن ، بگیم به ما چه ؟  نشونه با کلاسی نیست ،  نشونه زیر پا گذاشتن انسانیت هستش ...   #بخاطرکودکان‌ترسیده‌ی‌بی‌دفاع
پس حساسه رو اعتماد به نفسش کار کنه و حرف بقیه واسش مهم نباشه  درست میشه بگو آدما متفاوتن نظر ...

خستم خسته اینقدر از این حرفا زدم نمیتونم بهش تکیه کتم هرروزم میگه بچه میخوام آخه مگه بچه خرجی نمیخواد تو نمیتونی خرج منو بدی بخدا امسال تابستون نتونستم مانتتبخرم یه ساله میخوام حوله بخرم نتونستم

حقوق منکه قربونش برمفقط صرف قسط و کرایه ماشینم میشه صب تا شب سرکارم بلانسبت نمیدونم چه گوهی دارم میخ ...

اره بگو این بار بیکار بشه بزرگترارو جمع میکنی تکلیفتو معلوم کنن. برادره منم همینجوری میکرد. ب زنش گفتیم دیگه خودت باید هررجور ک‌میدونی تکلیفتو معلوم کنی

parasoo1989@