2752
2734

من تامین اجتماعی کشیدم بدبختم‌کردن بقیه رو رفتم دندون پزشکی ۳۰۰ دادم برا هر دندون ولی نفهمیدم خیلی خیلی دندون عقل بده

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وای اصلا این کارو نکن دولتی دندونای منو خراب کرد هر سری عذاب کشیدم 

از اون موقع به بعد میرم مطب سمت ما 1تومن به بالا هست 

وزن شروع: 78/650، هدف اول:72🔒، هدف دوم:68🔒،هدف سوم :63🔒،هدف چهارم:58🔒هدف پنجم‌:55🔒(23کیلو کاهش وزن)، قد:168
مطب الان چقدر میگیره؟

فکر کنم جراحیش بین ۱ تا ۱۵۰۰ بشه ولی  خب نرخ هر دکتر هم فرق داره بستگی به سابقه کاری و تخصصش داره از چندتا دندون پزشکی زنگ بزن و سوال کن خوده دندون عقل هم مدلهای  مختلف داره بستگی داره در چه وضعیتی باشه 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲