2752
2734
عنوان

مامانا دخترم شیرخشک پپتی نمیخوره

71 بازدید | 6 پست

سلام مامانا میخواستم ازتون خواهش کنم راهنمایی کنید منو،دخترم شش ماهشه ،رفلاکس شدید داشت چون وزن می‌گرفت و شیر می‌خورد دکتر تشخیص آلرژی نداد براش،الان که دیگه نمیتونه شیر بخوره و رفلاکسش شدید شده دکتر تازه واسش تشخیص آلرژی داده و شیرخشکشم پپتی آپتامیل کرده،ولی بچه به این سن که دیگه پپتی نمیخوره،موندم چیکار کنم ،شیر خشک میخورد،به خاطر همین رفلاکسش هم شیرخودمو نخورد درست و کم شد و اون هم ول کرد سینه رو،از شیرم افتاد کلا،داره ضعیف میشه راهنمایی کنید لطفا منو

حق داره واقعا بد مزه هست 

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید