2737
2734

برادرم نزدیک یک ساله به بهانه کار دولتی درگیر شرکت هرمی کیونت همون گلدکوئست سابق شده،الان دو هفته است زنگ نزده.تا حالا شده بعد از سه هفته زنک بزنه ولی این دفعه دلم خیلی شور میزنه،نمیدونم چکار کنم پلیس هم که پیگیری نمی‌کنه،نمیدونم این چه بدبختی بود نصیب ما شد.خدا خودش بخیر کنه.خدا لعنتشون کنه جوونای مردم رو اینجوری بدبخت می‌کنند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه برنگشته بود؟ داداش یکی از بچه های سایت ازاد کرده بودن 

چرا دو ماه پیش ۴ روز اومد خونه،یسری مدارکش دست اونا گرو بود،ذهنشم شست‌وشو داده بودند،من نتونستم متقاعدش کنم بمونه،دوباره برگشت پیش همونا

خیلی سخته کندن از اون کار اگر خودشم بخواد ولش نمیکنن ان شالله ک خیره بد ب دلت راه نده

اوهوم،تو نه ماهی که اونجا بود ۴ روز فرستادنش خونه،ولی انقدر ذهنش رو شست و شو داده بودن،نتونستم متقاعدش کنم بمونه.خدا لعنتشون کنه جوونا رو بدبخت میکنند.خدا بخیر بگذرونه.

اوهوم،تو نه ماهی که اونجا بود ۴ روز فرستادنش خونه،ولی انقدر ذهنش رو شست و شو داده بودن،نتونستم متقاع ...

اره چن وقت پیشم یه خانومه اینجا گفت نامزدش اونجاس و نزدیک چند ماه بود ندیده بودش میگفت پیگیری میکنم بیارمش بیرون اما چون خانواده نداره دست تنهام بنظرم اینا خودشون بعد یع مدت بیخیال میشن سعی میکنن از اونجا فرار کنن

چرا نکنه بالاخره یه زنگ بزن پلیس

بی فایده است،پلیس هیچ کاری باهاشون نداره.من تو چند ماهی که پیگیری کردم پیش پلیس تو این فاصله اون هرمی ها داشتند ذهن برادرم رو شست و شو می‌دادند.برادرم رو بعد از نه ماه که قشنگ ذهنش رو شست و شو دادند،فرستادنش خونه و یسری مدارکش هم گرو پیش خودشون نگه داشتند.برادرم ۴ روز خونه بود ولی من نتونستم متقاعد کنم که اونجا برنگرده،دوباره رفت پیش همونا .خدا لعنتشون کنه جوونای مردم رو بدبخت می‌کنند.خدا بخیر بگذرونه

2740
اره چن وقت پیشم یه خانومه اینجا گفت نامزدش اونجاس و نزدیک چند ماه بود ندیده بودش میگفت پیگیری میکنم ...

نمیدونم،الله اعلم.خدا خودش به جوونی‌ش رحم کنه.خدا بخیر بگذرونه