2777
2789

خواهرشوهرم دیروز به حساب اولین روز قاعدگی که میشه ۸هفته رفته سونو دکی گفته ۵هفته و ۴روزی ساک و کیسه زرده هست

ولی رویان و ضربان نیست دو هفته دیگه بیا

اشکش دم مشکشه

این همه اختلاف بین تاریخ پریود و سونو طبیعی نیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اینحوریبودم به حساب خودم ۸ هفته بودم به حساب سونو ۵ هفته و‌۴ روز... دو هقته بعد رفتم قلب تشکیل ش ...

عه چه جالب دقیقا تفاوت سنی خواهر شوهرم🤣

خداروشکر.پس پیش میاد

تو سونو چیا معلوم شد عزیزم طبق ۶هفته؟ دکتر از این تفاوت ایراد نگرفت؟

دکتر ایراد بگیره هم من بچه سوممه خودم حالیمه لقاح متفاوته خب من ۱۱تیر پریود شدم ولی ۲۲تیر اقدام کردم بنظرت عقلانیه سن جنینم از ۱۱تیرباشه؟اصلا ۱۱تیر اسپرمی توبدنم بود؟

مامانِ کارِن هاکان نیکان❤
دکتر ایراد بگیره هم من بچه سوممه خودم حالیمه لقاح متفاوته خب من ۱۱تیر پریود شدم ولی ۲۲تیر اقدام کردم ...

جالبش این ما نشستیم حساب کتاب کردیم چون تایم اقدامشو میدونست دقیق با سن سونو یکی شد😅

جالبش این ما نشستیم حساب کتاب کردیم چون تایم اقدامشو میدونست دقیق با سن سونو یکی شد😅

اره 

حتی ممکنه تایم اقدامم یکی نشه و لقاح ۳الی۵روز بعد اقدام انجام بشه همه ک همون روز لقاح نمیشه براشون

مامانِ کارِن هاکان نیکان❤
عه چه جالب دقیقا تفاوت سنی خواهر شوهرم🤣 خداروشکر.پس پیش میاد

اره کاملا طبیعیه بگو استرس و گریه برای جنین مثل سمه...بادام درختی و سیب و  به برای تشکیل قلب عالیه حتما استفاده کنه

میشه یه صلوات مهمونم‌کنی؟؟