2733
2734
....
دخترم،بیش از اینکه تو به وجودم نیاز داشته باشی من به تو نیاز دارم ،به بودنت،بوییدنت،لمس وجودت.عاشقتم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه از سه شنبه صب اینجوریه.گفتم شنبه ببرمش دکتر ارتوپد.اگه خوب نشد.تا دیشب ک اینجوری بود.هنوز از خواب بلند نشده ببینمش.دعا کنید نلنگه.اعصابم داغونه.
دخترم،بیش از اینکه تو به وجودم نیاز داشته باشی من به تو نیاز دارم ،به بودنت،بوییدنت،لمس وجودت.عاشقتم...
2728
نه راه میره ولی ابراز دردم نمیکنه.هر چی ازش میپرسم یا وارسیش میکنم هیچی نمیگه یعنی انگار درد نداره.تقریبا دو سالشه
2738
نمک گرم کن بذار رو پاش هیچی نیس به قول قدیمیا سردی افتاده تو پاش
توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد! رَبِّ هَبْ لِی مِنَ لدنک ذریه طیبه خدایا به من فرزندی پاکیزه عطا فرما
مرسی صبا جون.دعا کن چیز بدی نباشه.من وقتی طوریش هس همش فکرم جاهای بد میره
شاید ضعیف شده یه کم من خودم گاهی یه دفه پام ضعف میره ... آب قلم و پاچه گوسفند و پای مرغ استخونو غضروفا رو زود محکم می کنه حتما دکتر رفتین بگین براش آزمایش ویتامین D بنویسه ، شاید کم باشه علت زیاد خواب رفتن و لنگ زدن خیلی دردای اینجوری معمولا مال ویتامین D هست
اره اگه دیدم امروز همونجوریه.حتما حتما شنبه میریم ارتوپد