2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من های گلاس، به نظرم های گلاس زود کثیف میشه ولی تمیز کردنش راحت تره با یه دستمال نم دار راحت پاک میشه و من راضیم 

➰ آخه تو چی میدونی ازم که*رو تنم جای چنگال گرگه*پا گذاشتم رو قلبم که له شم*ما کوچیکا خدامون بزرگه*من برم هیشکی تنها نمیشه *بغضی ابری برام وا  نمیشه
2740
چه رنگیه 

سفید طوسی اکلیلی، اینکه میگم کثیف منظورم اینه رد اثر انگشت و یا چن قطره آب بریزه رد‌ش معلومه اگه نور بهش بخوره 

➰ آخه تو چی میدونی ازم که*رو تنم جای چنگال گرگه*پا گذاشتم رو قلبم که له شم*ما کوچیکا خدامون بزرگه*من برم هیشکی تنها نمیشه *بغضی ابری برام وا  نمیشه
سفید طوسی اکلیلی، اینکه میگم کثیف منظورم اینه رد اثر انگشت و یا چن قطره آب بریزه رد‌ش معلومه اگه نور ...

اخی عزیزم درسته منم سفید اکلیلی میخوام پس در برابر نور تغییر رنگ نداده؟؟چندساله دارین؟

اخی عزیزم درسته منم سفید اکلیلی میخوام پس در برابر نور تغییر رنگ نداده؟؟چندساله دارین؟

نه بابا تغییر رنگ نمیده تازه بچه کوچیک دارم با ماشین شارژی هی بهش میخورن هیچیش نشده تاالان گوش شیطون کر، 2 ساله 

عزیزم روکشا فرق میکنه 

های گلاس فقط براق همین وگرنه جنسشون یکی 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
2706