2733
2734

سلام دوستان من یک بار سال ۹۶ با ی گروه تو نی نی سایت از ۹۰ به ۵۵ رسیدم و تا سال ۹۹ ام این وزن تثبیت موند ولی بعد ازدواج و کرونا مشکلات هورمونی پیدا کردم ک باعث شد باز بشم ۸۰ به خاطر قرص هایی ک میخوردم ک روتین غذایی نامناسب از فروردین چند بار خاستم شروع کنم هر بار یا نشو یا ول کردم ک یهو یاد قبل افتادم سر همین دوباره ی گروه زدم و الان ۷۶ کیلو شدم و ۴ کیلو کم کردم در ابتدا زیر یک ماه ! 

اینجا روشمون کالری شماری هست 

نوع وزن کشی ماهانه 

و هدف ما کلی نیست  هدف ماهانه هست 

و جدول داریم ک هر کی با خودش رقابت میکنه و نسبت ب وزن هدف تعیینی توسط خودش سعی میکنه تا انتها ماه اوکی کنه 

بیشتر اینجا حالت پشتیبانی و روحیه دهی هست 

آخر شب همه کالری مصرفی رو اعلام میکنن دوستان 

در صورت دلخواه عکس وعده غذایی ارسال میشه 

مطالب مفید تو کانال گذاشته مبشه و چت اوکی هست 

مطالب ریز تر تو پین کانال گفته شده 

اینجا چیزی گروه محور نبس و هدف حمایته  ینی گروهی ک ب درد بقیه بخوره شیر میکنیم مثلا من گروه چت کرفس گذاشتم گروه ک متخصص اونجا داره و تعدا  افراد بالاس . و اینجا روحیه دهی پشتیبانی خودمونه 

قبل اقدام ب شکستن رزیم ب هم اطلاع میدیم و همو کمک میکنیم 

سئوال دیگ داشتی در خدمتم 🙏🙏🌺🌺

هر کی پایست لطفا منو فالو کنه و پیغام بفرسته پی وی ادد کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط میخوام پشتم لاغر بشه ن پایین تنم 

امکانش هست 

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
2731