2752
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 687829 بازدید | 30929 پست
همین ک فک میکنه همه چشمشون به اونه و چشمش میزنن ینی توهم داره دیکه ینی خودش ارام و قرار نداره ینی چش ...

جالبه جاری من دقیقا مثل جاری شماست

میدونی هر وقت تبریک گفتیم به جای تشکر فقط نالیده که نه بابا با قرض خریدم یا مال من نیست یا فلانی داده جای قرضش

اخه گوشی جای قرض لپتاپ جای قرض طلا جای قرض خوب تا کی دروغ

دیگه حالمون بهم خورده از کاراش 

واقعا نو کیسگی و تازه به دوران رسیدگی از سرو روشون میباره

سلام دوست عزیز  این حرفایی که زدی تو بیشتر آدما وجود داره   ولی بعدش کمرنگ و یا کنترل می ...

درست میگید مقایسه اصلا خوب نیست ولی خوب خودشون با حرف زدن و تعریف از ظاهر و چیزای دیگه ذهن ادمو تحریک میکنن

باور کنید ازینکه برای داشتهام تلاش میکنم و با زحمت جورشون میکنم برام خیلی لذت بخشه و قدر تک تک چیزامو میدونم چون با تلاش و صبر بدستشون اوردم کاری هم ندارم بقیه چطور گرفتن اما جدیدا بخاطر تعریف و تمجیدای دیگران یخورده حساس شدم سعی میکنم رو اعتماد بنفسم بیشتر کار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم اسم برنامه اشو نمیدونم تا از فارسروید دانلود کنم

بزن ۲ اکانت برات میاره

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
درست میگید مقایسه اصلا خوب نیست ولی خوب خودشون با حرف زدن و تعریف از ظاهر و چیزای دیگه ذهن ادمو تحری ...

خوب آفرین 

خانوم توانایی هستی ادامه بده 

ظاهر خودت یا خونه هم درست شدنی یه 

وااای دیشب که باشگاه بودم  

یکی از دوستام که مدتها بود ندیده بودمش خیییلی لوند و خوشگل شده بود  

اونم با چی؟ 

با تغییر مدل مو   

موهاشو کوتاه کرده بود به خاطر همین فر شده بود  

آها قبلا بلوند میکرد اصلا بهش نمی یومد،الان مشکی و کوتاه و فر ،خیییلی ناز شده بود گفت تازه توپ۳۷ سالگی فهمیدم چه مدل مویی بهم مییاد 

ابروهاشم هم فیبروز کرده بود. 

چون سبزه اس لباس سفید پوشیده بود خیلی بهش مییومد 

خلاصه دلبری شده بود

درست میگید مقایسه اصلا خوب نیست ولی خوب خودشون با حرف زدن و تعریف از ظاهر و چیزای دیگه ذهن ادمو تحری ...

تنها چیزی که کمکت میکنه که دست از مقایسه برداری

جاری یا هر کسی هم هر چی گفت یه گوش در، یه گوش دروازه

ببین اینارو تمرین کن

برای منم همینه انقدرررر از خودش و بچه هاشو دوماد و حتی خاله دومادش! تعریف میکنه که خدا میدونه

۱۵ سال پیش رفتن گرجستان

هنوز پز اون سفر رو‌ میده… من که اون موقع نبودم

تقریبا بالاشهر تهران مستاجر بودن، پز اونم هنوز میده

بابا لامصب مستاجری بالاشهر بخدا پز دادن نداره😂

ولی خب برو بالاشهر خونه بخر، اوکی بیا پز بده

تازه مام پزت رو میدیم

الان خودش حومه تهرانه

مامان من هیچ وقت خودشو با بقیه مقایسه نمیکرد

هییییچ وقت حسادت نداشت… شاید چون مال دنیا براش مهم نبود

من که این اخلاقش رو قشنگ برداشتم(بقول معصومه😅) با این تفاوت که مال دنیا برام مهمه

من یاد گرفتم به جای حسادت، تلاش کنم

چون حسادت برکت رو از زندگیم میبره

راستی کدوم کاربری؟ 

سلام دوستان توروخدا بهم بگید این چیه دارم سکته میکنم

البته خیلی ریزه زوم کردم روش

پیش به سوی موفقیت و روزهای خوبی که در انتظارمونه 😍😍🥰🥰 خدایا شکرت برای همه چیز 🙏🙏🙏

رو پتو بچه ها بود بعد گشتم جای دیگه دیدم لباسهایی که کنار پتو بودن هم پرشده لباسهارو صبح از رخت برداشتم بردم اتاق جابجا کنم وقتی برداشتم دیدم چقد از این موجود چندش روش هست

پیش به سوی موفقیت و روزهای خوبی که در انتظارمونه 😍😍🥰🥰 خدایا شکرت برای همه چیز 🙏🙏🙏
رو پتو بچه ها بود بعد گشتم جای دیگه دیدم لباسهایی که کنار پتو بودن هم پرشده لباسهارو صبح از رخت بردا ...

پس زیاد 

اون حوالی بگرد ببین چیزی تو کمد هس که گرما خرابش کرده باشه 

یا مال دیوار اینا نیس؟

بنظرم جارو بکش و پاکسازی کن 

اخر سر اسپری مشکی قرمز هس اسمش چی بود 🤔خیلی خوبه 

بزن 

یادم اومد میگم اسمشو

هیچی خیلی شیک از پنجره پرت کن بیرون😅 تعداد زیاد که اینجوری نگرانت کرده؟؟ 

بله عزیزم پر شده لابلای پتو رو تشک بچه ها حتی لبلسهایی که کنارشون بود الان اینی که روسرامیکه تو سالن بودم دیدمش

تازه خونه تکونی کرده بودم بخدا  بدبخت شدم یه بار دیگه باید بشورمشون

میترسم شپش باشن زبونم لال

بله عزیزم پر شده لابلای پتو رو تشک بچه ها حتی لبلسهایی که کنارشون بود الان اینی که روسرامیکه تو سالن ...

عزیزم فکر کنم ساس باشه

اگه تشک رو خونی میکنه خودش ناکسشه

چاره شم فقط سمپاشیه تا خونه ت رو پر نکنه

قدرت تکثیر بسیار بالایی هم دارن متاسفانه

بله عزیزم پر شده لابلای پتو رو تشک بچه ها حتی لبلسهایی که کنارشون بود الان اینی که روسرامیکه تو سالن ...

اره خیلی حس بدیه 

منم یه بار اینجوری شدم 

اونم از وسایل هفت سیننم تو کمد بود .از اینا که کرم میشن بعد پروانه 🤦

کاری نمیشه کرد 

همون پاکسازی و جارو و اسپری کردن خوبه 

خیلی واضح نیس 

شپشم من تا حالا ندیدم 🤔فک کنممم شپش مث جونورای تو برنج که میزنه 

این انگار حشره س 

عزیزم فکر کنم ساس باشه اگه تشک رو خونی میکنه خودش ناکسشه چاره شم فقط سمپاشیه تا خونه ت رو پر نکنه ...

وای این از کجا پیداش شد😭

2706