2752
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 664347 بازدید | 30361 پست
مستقل جون عزیز دلم ❤️ من چی دیدم  خونه گرفتین ؟درسته ؟ یا من اشتباه متوجه شدم؟؟؟؟

سلام معصومه جونم

اره عشقم

شاگردت خونه خرید😍

واقعا دمت گرم 

نمیدونم چی بگم؟🥹

الهی دست به خاک می‌زنی طلا بشه

2731
بعد من ماشینو یه ذره مالیده شد به ماشین همسایه الان چن ماهه پشت ماشین ننشستم این ترس چیه که افتاده ب ...

ببين گلم وقتي داري سوار ماشين ميشي كلي دورو اطراف ماشينو نگاه كن چقد فاصله داره بعد اگه به خودت ايمان داره بردار اگه نه مثلا تو پاركينگه ريسك نكن من باشم به همسرم ميگم بيزحمت ماشينو بيرون بزار ...و اوايل از ديگران جاهايي كه فكر ميكردم سخته رو كمك ميگرفتم 

همسايمون جك صفر خريده بود بعد من همه مدل پارك ميكنم با سر با ته ماشين تو دلم گفتم واييييي بنده خدا چقد حرص خورد ميگه اين خانم همسايه نماله به ماشينم 

بعد من تو دلم ميگم اين خانم همسايه از سوم راهنمايي داره رانندگي ميكنه جدي ميگم از زمين خاكي با پيكان شرو كردم و از سال ٨٥ گواهي دارم يه ضرب 😎 بعدشم من راننده بيابونم داداش تو ميترسي من نمالونم 😂خلاصه الان خيالش راحته 

واييي چقد تعريف كردم عذر ميخوام خودشيفته هم خودتونين 😂🤭

وقتی داری  با کسی  درد و دل میکنی مثل اینه که بهش یه چک سفید امضا بدون تاریخ میدی تا هروقت هرجور خواست ازش استفاده کنه مراقب باش که حرف دل رو با کی و کجا میزنی
روزتون مبارک معلم های عزیز و دوس داشتنی گروه مخصوصا دوست خوبم  @مامان_سبحان7 ‍ روزت مبارک عز ...

خیلی ممنونم محیا جون ، خوبی از خودته عزیزم ، من هم خیلی خوشحالم دوستانی اینجا پیدا کردم که چیزهای زیادی ازشون یاد گرفتم . 🌹🌹🌹🌹😍😍😍😍

@amafz   بیا عزیزم اینجا  انشالله تاپیک جدید رو رویا جون میزنه  دوستان اونجا فعال ...

عشقم سلام خوش اومدی عزیزدل 

چندروز پیش رها گرد جان اومده بودن تبریز از تبریز میگفتن 

میگفتن که همش میگفتم یعنی خونه معصومه کدومه 

وااای نمیدونی من پستش رو خوندم دلم از جا کنده شد برات 

گفتن خدایاااا نکنه دیکه نیاد نکنه من دیگه نفهمم معصومه چی شد چیکار کرد درچه حاله خوبه خوشه 

عزیزدلم انشالله همیشه سالم و سلامت باشی 😘😘😘

@مامان_سبحان7   سلام عزیزم ♥️😘 روزتون مبارک  دنیا به آدم هایی مثل شما به شدت نیاز دا ...

سلام عزیزم ، سلامت باشی ، شما محبت داری به من دوست عزیزم که من هم از شما خیلی چیزهای زیادی یاد گرفتم . 😍😍😍🌹🌹🌹

ببين گلم وقتي داري سوار ماشين ميشي كلي دورو اطراف ماشينو نگاه كن چقد فاصله داره بعد اگه به خودت ايما ...

حالا ماشالا الان راننده حرفه ای شدی😂🤩

اوایل که رانندگی میکردی یادته ترس و استرس نداشتی 

من فکر میکنن آدم یه کارو هر چی سنش کمتر باشه شروع کنه 

بهتره سن که میره بالا آدم محتاط‌تر میشه

سلام عزیزم ، سلامت باشی ، شما محبت داری به من دوست عزیزم که من هم از شما خیلی چیزهای زیادی یاد گرفتم ...

مامان سبحان عزیز و همینطور @صدف_69   و بقیه معلمای تاپیک

روزتون مباااارک عزیزای دل

خیلی شغل شریفی دارید و البته پر از احساس مسئولیت

انشالله که هر روز موفق تر از روز قبل باشید 🙏❤️😘

@amafz   بیا عزیزم اینجا  انشالله تاپیک جدید رو رویا جون میزنه  دوستان اونجا فعال ...

بیر دنیا ممنون 

💚اللهم عجل لولیک الفرج💚خدا یار باشد دشمن هزار باشد....همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی ...
2706