2752
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 692866 بازدید | 31172 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم اصلا شوهرم باشه رانندگی نمیکنم همش میکه چقدر تند میری آروم راهنما بزن بکش راست تو اون دور ...

واقعا این مردا چشونه 

مربی من بهم میگفت تمااااام کارآموزان خانم به من میگن شوهرم اعتماد به نفسم رو میگیره و همش ایراد میگیره تو رانندگی 

میگفت اصلا با شوهرت نرو تمرین

بچه ت که نباید باهات باشه  منم کوچولوم یکسال و دوماهشه سخته برم کلاس  ولی دارم رو خودم ک ...

منم چن ساله دخترمو نتونستم کلاس شنا بزارم چون مسیرش دوره و یا باید کلی هزینه اسنپ بدم یا خودم ببرمش که به خاطر ترسم همیشه منصرف شدم

واقعا این مردا چشونه  مربی من بهم میگفت تمااااام کارآموزان خانم به من میگن شوهرم اعتماد به نفس ...

من پدرم خودش کلی به من اعتماد بنفس میده همه جا ماشینشو میده دستم بعد ماشین ما که مال ۲۰ سال پیشه شوهرم دلش نمیاد بده که یه وقت خط و خش نیوفته 

من اولین بار همینکاروکردم ۶سال پیش رفتم باشگاه  همه چی خوب بود تا اینکه رسیدم جلوی درمون  ...

نترسيد .....اينا چيزي نيست كه...دور از جون همه شماها بلا به دور ........ما آشناهامون دوتا خانوم اولي ال نود با سرعت كوبوند به تير برق ماشين مچاله شد اما خداروشكر  خدا بهش رحم كرد، اعتماد به نفسش عاليه الان باز چندساله رانندگي ميكنه باز ال ٩٠خريد

دومي ٢٠٦ سر پيچ سبقت گرفت با سرعت شاخ به شاخ شد اين خيلي داغون شد دور باشد از همه  امااااااا با اعتماد به نفس رانندگي ميكنه الانم اچ سي كراس داره 

منظورم اينه كه بر ترس هاشون غلبه كردن شماها هم بايد اين غول ترسو از بين ببريد رو اعتماد به نفستون كار كنيد 

خودم اوايل يكي تيكه مينداخت نميدونم چرا خندم ميگرفت 😂به خالمم داشتم ياد ميدادم به خالم تيكه مينداختن خالم ميگفت برو بابا 🤭با دقت كارشو ميكرد....خيلي اذيت كرد اما بلاخره يادگرفت الان برليانس اتومات داره

من همش بابام بقل دستم مينشست انگار اعتماد به نفسم نشسته يه روز ميخواستم برم دانشگاه گفت با ماشين برو گفتم تنها گفت نه پ باهات بيام دانشگاه؟؟؟؟🤨منو هول داد منو تو عمل انجام شده قرار داد و همون شد ديگه هر روز ميگفتم بابا سوييچو بده 😂

وقتی داری  با کسی  درد و دل میکنی مثل اینه که بهش یه چک سفید امضا بدون تاریخ میدی تا هروقت هرجور خواست ازش استفاده کنه مراقب باش که حرف دل رو با کی و کجا میزنی
منم چن ساله دخترمو نتونستم کلاس شنا بزارم چون مسیرش دوره و یا باید کلی هزینه اسنپ بدم یا خودم ببرمش ...

🥲🥲🥲🥲

ترس خیلی بده ولی بدتر از اون تنبلیه من خیییلی تنبلم میدونم هرچی میکشم از همینه 😟

من پدرم خودش کلی به من اعتماد بنفس میده همه جا ماشینشو میده دستم بعد ماشین ما که مال ۲۰ سال پیشه شوه ...

اون پدرررررره پدرررررر 😍😍😍😍

من که تا چندروز باهاش قهر کردم اونم معدرت خواهی کرد که این همه به من استرس داد ولی فکر نکنم عوض شده باشه خیلی هم به ماشینش حساسه جالب اینجاست که ماشین به نام منه😆😆ولی هیییچ الکی 

نترسيد .....اينا چيزي نيست كه...دور از جون همه شماها بلا به دور ........ما آشناهامون دوتا خانوم اولي ...

بعد من ماشینو یه ذره مالیده شد به ماشین همسایه الان چن ماهه پشت ماشین ننشستم این ترس چیه که افتاده به جون ماها اخه

بچه ها من تا حالا هیچ کاری تو صورتم انجام ندادم نه تزریق نه ژل و نه میکرو و... نچرال نچرال😁 حالا ...

من برای عید خط چشم تتو کردم

خیلی راضیم🙂

چون من کارم با سیستمه

نمیتونم آرایش چشم بکنم، چشمام میسوزه

و از این نظر که چشمام آرایش نداشت، نه اینکه بگم ناراحت بودما

ولی بدم نمیومد یه روحی داشت😁

یه جای خوبم رفتم ، چون برام مهم بود

۱۸۰۰ دفعه اول دادم… ۴۰۰ ترمیم

الان چند وقته خط چشم استفاده نمیکنم😎

واسه مهمونی و بیرون، سایه میزنم و ریمل

یه وقتاییم فقط سایه میزنم، چون حوصله پاک کردن ریمل رو ندارم

اون پدرررررره پدرررررر 😍😍😍😍 من که تا چندروز باهاش قهر کردم اونم معدرت خواهی کرد که این همه به م ...

من شوهرم راحت ماشینو میده دستم وقتی میخوام تنهایی جایی برم ولی میدونم ماشین به جونش وصله خدا میدونه چی تو دلش میگذره وقتی سوئیچ رو ازش میخوام😆

من شوهرم راحت ماشینو میده دستم وقتی میخوام تنهایی جایی برم ولی میدونم ماشین به جونش وصله خدا میدونه ...

خوبه که 

ول کن دلش رو به ماچه چی تو دلشون میگذره والاااا بخدا 

2706