2752
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 658699 بازدید | 29734 پست
سلام خانما ببخشید میدونید چطور میتونم تسهیلات پشتوانه(یک‌میلیون)رو تسویه کنم؟

بزن قسمت همون تسهیلات

بدهی میاره

تسویه کامل بزن و تامام 😁

۱۰ روز شده؟؟

بعد ۱۰ روز میتونی قسط بدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
@پارسایمن     عشقای دلم ممنون😘 حدود یه تومن که طلا و سکه شد بقیشم وام زوجین باید ...

وای مستقل جون مبارکتون باشه خیلی خیلی خوشحال شدم فقط اگر ایرادی نداره امکانات و حدود محدوده و قیمت رو هم بگی ممنون میشم البته اگر دوست داشتی عزیزم . 🌹🌹🌹😍😍😍

وای مستقل جون مبارکتون باشه خیلی خیلی خوشحال شدم فقط اگر ایرادی نداره امکانات و حدود محدوده و قیمت ر ...

۵۵متری با پارکینگ و انباری ۱۴ سال ساخت سه میلیارد😍

مبارکش باشه ، انشالله به زودی بزرگترش هم بخره

برای ما هم دعا کنید که خونه ی بزرگتر بخریم🥺

before i die i want to be happy and make others happy
مرسی مامان سبحان جان اخه شیراز فروردین رفتیم و اما قشم خیلی دلم میخواد بریم تابحال نرفتم 

قشم الان نریا

بزار پاییز سمت عسلویه و پارسیان هم خیلی قشنگه دیگه از آبان تا فروردین به نظرم خوبه

خداروشکر ایران کلی جای قشنگ داره استان گلستان هم خیلی زیباس خالد نبی بندر ترکمن و ‌‌‌..

۵۵متری با پارکینگ و انباری ۱۴ سال ساخت سه میلیارد😍 مبارکش باشه ، انشالله به زودی بزرگترش هم بخره ...

ان شا الله ، خیلی خوشحال شدم برای مستقل جان .

ان شا الله شما هم به زودی خونه بزرگتر بخری رها جون . 😍😍😍😍

مرسی مامان سبحان جان اخه شیراز فروردین رفتیم و اما قشم خیلی دلم میخواد بریم تابحال نرفتم 

بعدا دیدم عزیزم نوشتی شیراز تازه رفتی ، همون ان شا الله الان برو سمت شمال .

پاییز و زمستان برو جنوب . 😍😍😍😍

قشم الان نریا بزار پاییز سمت عسلویه و پارسیان هم خیلی قشنگه دیگه از آبان تا فروردین به نظرم خوبه خ ...

رها جون امضات خیلی قشنگ هست . 😍😍😍😍

ان شا الله ۱۲۰ سال عمر با عزت همراه با شادی خودت و اطرافیان داشته باشی . 🌹🌹🌹🌹

ان شا الله ، خیلی خوشحال شدم برای مستقل جان . ان شا الله شما هم به زودی خونه بزرگتر بخری رها جون . ...

مرسی عزیزم ، تو محل خودمون ولی بعد میرم تو فکر محل بهتر، فعلا که کلا تو بی خیالی هستیم😁