2733
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 658726 بازدید | 29734 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فداااتشم😘 اره عزیز تهران

مستقل جونی مبارک باشه خااانوم😍😍

خیلی خبر خوبی بود

واقعا دلم رو شاد کردی، چه قشنگ گفتی که حیفت می اومد هر ماه اجاره بدی

الان هر چند قسط زیاد میشه اما دل آدم گرمه که پول رو داده به خونه و حالا ریز ریز پسش میده😍

برامون بگو خونه خرج داره؟ یا ایشالله می رین ساکن می شین به امید خدا؟

2731
@پارسایمن     عشقای دلم ممنون😘 حدود یه تومن که طلا و سکه شد بقیشم وام زوجین باید ...

مستقل جوووووونمم مبارکت باشه 😍😍😍😍وای خیییلی ذوق کرد برات کلی خوشحال شدم...

بلا چه چراغ خاموشم پیش رفتی ماشالله 😎😎👌👌👌 

سلام دوست حموم شیشه ای خودمون  خوبی عزیز  ولا ما هم شکر گرفتار زندگی و بچه.  من دخ ...

فدات عزیزم 

عه پس گل دختره😍😘

پس چرا تصور میکردم پسر داری🥰

قربونت عزیزم ممنون❤️🌸

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  
سلام عزیزم خوبی بللله شماروهم کامل یادمه     یهویی رفتنم بخاطر این بود که کار گرفته بودی ...

چه خوب پس کار و بار حسابی رونق گرفته انشالله

حالا که اتفاقی یادمون کردی بمون و بازم از ایده ها و کارات بگو

ازخودت ، چکارا کردی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  
آخه چراااااا با احساسات من بازی کردی چطووووررررییی دلت اومد     انشاالله هروقت خواستی و ص ...

ممنون عزیزم

انشالله مامان ۷علیرضا و مستقل هم بزودی خبر مامان شدنشونو میدن😍😍

امسال حداقل یدونه از علیرضا ها بیاد دیگههه😅😃

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان، تاپیک پس انداز کلا بسته شد دیگه؟ یه سوالی، امتیاز وام ویپاد تا چه مدت فریز میشه؟ من م ...

سلام عزیزم ۲۰۰ میلیون رو کمتر از یک ماه بگذارید بمونه وام ۵۰ میلیونی با بازپرداخت ۱۲ ماهه میتونید بگیرید .

سکه ها فکر نمیکنم از بین بره ولی باز این رو حتما از پشتیبانی بپرسید . 

ستاره جون من هم نچرال نچرال هستم و قصدم هم هست نچرال بمونم فعلا . 😍😍😍😍

من خیلی ژل لب دوست دارم

سر اینکه مراقبت داره نمیکنم...

مثل چای داغ نمیشع خورد

غذای داغ

تبخال بزنه بترکه واویلاس...

بوس فوق محکم هم نمیشه 🤦🏻‍♀️😄😄

یعنی همه اینا ک ژل زدن انقدر مراقبت می‌کنن؟😏😏😏

وام فوری ضامن نمیخواد ولی سقفش تا ۵۰ میلیون هست ولی وام امتیازی ضامن میخواد و سقفش تا ۳۰۰ میلیون هست ...

وام فوری بر اساس میانگین حساب داخل مهر ؟ مثلا امروز حساب باز بشه فردا وام نمیدن؟🤭