2752
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 663898 بازدید | 30168 پست
😂😂😂😂 واییییی ،کلی خندیدم  پس برای شما تهرانیها عادیه تازه ما وقتی میایم تهران  من ا ...

آخ آخ از جای پارک نگو که باور کن یه روز کلاس داشتم تقریبا ۴۰ دقیقه داشتم تو چند تا خیابون میگشتم دنبال پارک تا اینکه بعد از کلی گشتن یه ماشین دیدم داره راه میفته خدا میدونه چقدر ذوق کردم که بالاخره جای پارک پیدا کردم . تا ماشین و قفل کنم و برم ،همین رسیدم جلوی در کلاس ، کلاس به اون مهمی تموم شد و من ازش جا موندم ، یعنی تا دو سه ساعت بهم ریخته بودم ها.......

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش 
عاطفه جان واس من پیامک نیومده به همه زنان شیرده تعلق میگیره..یا بعضی شهرها میدن؟ واینکه ب حساب سرپرس ...

من سایت اینطور خوندم🤭🤭 یها جونی میگه ک دختر کلش ۴سالشه بهش تعلق گرفته..

آره عزیزم ب حساب کارت یارانه واریز میشه..

برنامه (شما) نصب کن اونجا میزنه واریز کردن یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مبارکت باشه رهاجان میگی از کجا خریدی؟

تهرانسر عزیزم

تو خیابون ۱۴ام که بازار معروف تهرانسره

مانتو رو از یه مغازه که داخل خیابون هست باید البته می گشتی توش خوب پیدا میشد که منم خریدم یارو خودش تولید کنندس فقط مانتو میفروخت و همش ۴۳۵

شلوار هم از یکی از مغازه های پاساژ ونوس

before i die i want to be happy and make others happy

منم خیلی دوست داشتم ظرفشویی رومیزی بگیرم

حیف نذاشتن😕

گفتن حیف پول نیست، صبر کن یه بزرگترشو میگیری

ولی بنظرم رو‌میزی برای نفرات کم خیلی راه بندازه

تا اینکه تو ۱۴ نفره بخای ظرف جمع بشه و …

من اونوقت همش فکرم پیش ظرفامه😁

2706