2752
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 672940 بازدید | 30559 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم قبل عید از دی جی خریدم گرون بود ولی با گرونی طلا رفتم تو سود

پارسیان خریدی توم ؟

من ۱۲۰۰ داشتم

الان مونده ۹۰۰ 

۶۰۰ گزاشتم برا پارسی 

۳۰۰ گزاشتم برا دم دستم باشه 

بقیه پول رو خرج کردم 

۱۴۰ تومن فقط دادم کامپوت آناناس 😄😄

2731
من می‌خواستم وام ۴۰م ویپاد بگیرم همسر میگه وامش چقدره گفتم ۷۵۰۰ فرار کرد 😏😄😄 گفت اجاره خونه د ...

قسطش 7و نیم میلیونه؟😱من میخواستم ۵۰میلیونی بگیرم البته دارم امتیاز جمع میکنم قسطش چقدر زیاده

درسته❤️ شما با ماشین خودت میری سرکار روزی ۳۰ تومن کرایه ماشین + بلیط مترو🙃

بله من با ماشین خودم میرم ، داخل شهر هم جاهایی که میدونم جای پارک نیست فقط ماشین نمیبرم .

البته داخل تهران ماشین هم باشه باز نمیشه همه جا برد . 

یه درصد فکر کن نخری محی  مگه میشه  همین الان اراده کنی حداقلللل ۱۰۰ سوت میخری  ...

من هم امسال هدف گذاشتم تا آخر سال ۱۰ گرم طلا بخرم البته برای من که این همه قسط دارم همون ۱۰ گرم هم مثل معجزه هست ولی ان شا الله که میشه و میخرم . 😍😍😍😍

اینترنتی بخر محی دی جی مطمئنه ولی یه کم گرون تره

واقعا گرون تر هست ولی من میگم پول هم بمونه خرج میشه من همون زنجیر رو که برای چالش فروردین و اردیبهشت خریدم اگر نمیخریدم قطعا پولم خرج میشد و تازه الان داشتم نگاه میکردم همون زنجیر با همون وزن در عرض کمتر از یک ماه حدود ۷۰۰ گرون تر شده ‌ 

من هم امسال هدف گذاشتم تا آخر سال ۱۰ گرم طلا بخرم البته برای من که این همه قسط دارم همون ۱۰ گرم هم م ...

مطمن باش میخری مامان سبحان شک نکن 

ادم نیت کنه 

هورمون اشتیاقق و انگیزه میاد کمکش برا تحققش 

خواست خدام بماند 

2706