2733
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 603969 بازدید | 27753 پست

سلام دوستان من تازه یکی دو هفته هست که تاپیک مدیریت مخارج رو دیدم و هی دارم نوت برداری میکنم 🤣🤣من تازه دوساله ازدواج کردم و چقدرررر تجربیاتی که ازتون میخونم کمکم میکنن ممنونم از همگیتون امیدوارم تو جمعتون منم بپذیرین . 

و ی سوال ک اگه درمورد مدیریت مخارج سوال یا راهنمایی خواستم کجا باید بپرسم چون دیدم تاپیکا قفل هستن .

خدایا به هرکس اون چیزی رو ببخش که براش مثل یه معجزه می مونه ..🤍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خرید هیجانی داشتم 😢😢😢 ماست چکیده ناز خاتون از عمو‌مسلم دو ملاقه ۹۲( خیلی جوگیرم 😐😐😐😐😐😐😐) ...

همیشه به گردش و سفر انشالله

خوبه پولتون خرج خوراکی و خوشی شده، فکرشو نکن

تا باشه ازین خرجا باشه

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  
2742
سلام خانما  چ خلوته اینجا 😕😕 راستی ی سوال  شما ۱۳ بدر میرین 🤣🤣🤣؟؟

سلام محیا جون خوبی عزیزم ؟

والله امسال عید ما نه از عید چیزی فهمیدیم نه از ماه رمضان ، ۱۳ به در هم که فرداش باید بریم مدرسه فکر نمیکنم جایی بریم .😍😍😍😍😀😀😀😀🙃🙃🙃🙃

2740
سلام محیا جون خوبی عزیزم ؟ والله امسال عید ما نه از عید چیزی فهمیدیم نه از ماه رمضان ، ۱۳ به در هم ...

سلام قشنگم خداروشکر خوبیم 

خودت خوبی ؟طلاتم مبارک

🤣🤣🤣 آره دقیقا 

والا منم همش خونه بودیم امروز فقط رفتیم پارک ارم😍😍

سلام محیا جون خوبی عزیزم ؟ والله امسال عید ما نه از عید چیزی فهمیدیم نه از ماه رمضان ، ۱۳ به در هم ...

مامان سبحان جون میشه مراحل وام دی جی کالا رد برام بگی 

همسرم وام ۱۵ تومنی براش فعال شده میخواد باهاش گوشی بخره ولی نمیتونه 

اگه میشه برام توضیح بده

سلام قشنگم خداروشکر خوبیم  خودت خوبی ؟طلاتم مبارک 🤣🤣🤣 آره دقیقا  والا منم همش خونه ب ...

ممنون عزیزم ، سلامت باشی .

ما هم فقط روز اول و دوم عید رفتیم خونه خواهر همسرم ( خونه پدریشون که ۲ تا خواهرشوهر مجردم اونجا هستن ) و خونه مادر خودم .

جمعه هفته قبل هم رفتیم قزوین سر مزار پدرم .

چهارشنبه هم میخواستیم خودمون مهمان دعوت کنیم که حال همسرم بد شد و هنوز هم کامل خوب نشده .

حالا ان شا الله شنبه و یکشنبه هم مهمانی دعوتیم .

یک روز هم بچه ها رو بردم خانه بازی .

این بود انشای من از نوروز ۱۴۰۳ . 😍😍😍😍😀😀😀😀😀

مامان سبحان جون میشه مراحل وام دی جی کالا رد برام بگی  همسرم وام ۱۵ تومنی براش فعال شده میخواد ...

عزیزم وام ۱۵ میلیونی با اعتبار ۱۵ میلیونی ؟

اگر اعتبار باشه که موقع انتخاب گوشی و اضافه کردن به سبد خرید باید از گزینه های پرداخت گزینه پرداخت اعتباری رو انتخاب کنه و یک چهارم مبلغ گوشی رو باید نقدی پرداخت کنید و بقیه در ۳ قسط .

ولی اگر وام د ی ج ی پی منظورت هست که اون سقفش ۵۰ میلیون با چک صیادی بنفش و ۳۰ میلیون با سفته الکترونیکی هست که باید مبلغ وام رو انتخاب کنید و طبق مراحلی که خودش راهنمایی میکنه پیش برید بعد از تقریبا ۳ روز مراحلش انجام میشه و مبلغ وام به کیف پول د ی ج ی پی اضافه میشه و بعد با انتخاب گوشی و اضافه کردن به سبد خرید باز گزینه پرداخت با وام رو میزنید و بعد اقساطش رو ماه به ماه باید پرداخت کنید .

ممنون عزیزم ، سلامت باشی . ما هم فقط روز اول و دوم عید رفتیم خونه خواهر همسرم ( خونه پدریشون که ۲ ت ...

سلامت باشید عزیزم 

شما یکم پر کار تر از ما بودید😁😁😁

من ک ۶شب تمامم  شوهرم شیفت بود 

کل ب تنهایی ب سر بردیم 

سلامت باشید عزیزم  شما یکم پر کار تر از ما بودید😁😁😁 من ک ۶شب تمامم  شوهرم شیفت بود&nb ...

محیا جون من هم روزهایی رو داشتم که همسرم دایم سرکار بود ، الان دیگه کلا ساکن خونه شده . 😁😁😁😁

شما هم همسرتون فکر کنم سختی کار داره زود بازنشسته میشه و این روزها تمام میشه  .

2706