2733
2739
عنوان

بچه ام سرماخورده ۱۶ ماهشه

200 بازدید | 17 پست

دخترم ۱۶ ماهشه از یکشنبه فقط سر و شکمش داغ میشه بردمش دکتر میگه ویروسه فقط استامینوفن داده همچنان بی حال هست و تب میکنه با استامینوفن پایین میارم 

مگه نباید بهش آنتی بیوتیک میداد 

بنظرتون خودم بگیرم بدم بهش 

هرچند میگم ببرمش دکتر دوباره برای ساعت یک نوبت گرفتم 

خیلی نگرانم 

پسرم جمعه گرفت و شنبه بهتر شد دخترم اولین بار هست بیمار میشه 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤

والا منم دخترم گرفت چندروز تب داشت سه بار بردم دکتر انتی بیوتیک نداد خودم گرفتم بهش دادم خوب شد

🍃چه سکوتی عالم را فرا می‌گرفتاگر هر کسی به اندازه عملش سخن می‌گفت.👤امام علی (ع)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا منم دخترم گرفت چندروز تب داشت سه بار بردم دکتر انتی بیوتیک نداد خودم گرفتم بهش دادم خوب شد

اره خوب نمیشه بخدا دلم کبابه کلا بی حوصله شده 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
این ویروسه خیلی بده 😭😭😭😭 پسر منم گرفته ولی ۵ سالشه  همش تبو گلو درده ولی دو هفتست طول کشی ...

خیلی سخته میگم اگه نداد خودم بخرم فکر میکنم عفونت گرفته بدنش 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
2740
خارج اصلا به بزرگسال هم بخاطر سرما خوردگی دارو نمیدن چه برسه به بچه آنتی بیوتیک بدن فقط درمان خانگی ...

مایعات زیاد میدم همش آویشن و عناب دم میکنم با عسل میدم بهش اما چیز دیگه میلش نمیکشه زیاد هم بهش شیر میدم از اشتها افتاده

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
انتی بیوتیک اصلا چیز خوبی نیست. خوب کرده نداده خیلی کوچیکه. ایشالا زود خوب میشه.

خیلی بی حاله من تا سخت نباشه انتی بیوتیک نمیدم این خیلی بی حاله همش هم آبریزش بینی داره

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
لیمو ترش تازه بگیر ،شربت آبلیمو عسل بده

نمیخوره امتحان کردم پسرم با همین دمنوشا خوب شد سریع اونم ۲ سال و نیمه اما دخترم دفعه اوله بیمار میشه فکر کنم بخاطر همین سنگین گرفته

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
2706