2733
2734
عنوان

ندارمم (باردار باشم چی؟)

| مشاهده متن کامل بحث + 174 بازدید | 36 پست
تو زمان مجردی سابقه داشته عقب بیوفته!!! .ولی بعد تاهل نع!چون با ال دی تنظیمش کردم جدای از حرف بقیه اصلا شرایط مادر شدن ندارم!!! کلی آمادگی میخواد... طفلی بچه ای که الان بیاد زیر دست من!خودم هنوز نیاز به اصلاح و تربیت دارم
پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سپینا جان من ۱۰ ساله ازدواج کردم یه دختر ۵ ساله دارم تو این ۱۰ سال زوش جلو گیریم طبیعی بود و مشکلی پیش نیومد ولی از مهر ماه قرص خوردم برای جلوگیری ! خیلی هم رابطه مشکوکی نداشتم ولی الان ۳ ماهه باردارم ! خدا رد هم شکر می کنم چون حتما خواست خودش بوده!
هلوی تابستونی من ، نیکا ی عزیزم ۹ مرداد ۹۶ زمینی شد 🌷
2731
حالا کاری ندارم ب اینکه بچه نعمته و خیلیا چندین ساله منتظرن ولی اصلا حس بدیه ادم بدون برنامه ریزی و ناخاسته بچه دار شه...درکت میکنم منم عقد بودم هر ماه توهم حاملگی داشتم
كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 
وای منم تو عقد اینجوری فکر می کردم وقتی پریودم عقب می افتاد احتمالا به خاطر استرسه الان میگم چقدر من دیونه بودم عقدید شوهرته باشه هم شده خیلی هم خوبه
اعتقادداشتن به خدا کافی نیست ....به خدا باید اعتمادداشته باشی....اعتمادیعنی باوراینکه خدا کاری رو می کنه که درسته💖💖💖💖 این بهارفقط یک اتفاق خوب کم دارد اتفاق خوب زندگی من رخ بده 😍😍😍😍
مگه ما که مادر شدیم چه ویژگی خاصی داشتیم....البته طبیعیه این حرفت چون اصلا تو فکر بچه نبودی اما اگه یه درصدم بود نگران نباش مامان خوبی میشی
تو میتونی از حادثه رد شی ... در هیبت دریا جزر و مد شی      پسرای گلم مامان عاشقتونه👬 نخودچی کیشمیش مامان دوستتون دارم💞💖  
نگران نباش نیستی این استرسا تو عقد طبیعیه من رابطه ی کامل با شوهرم نداشتم یعنی تا شب عروسی دختر بودم باز همش توهم حاملگی میزدم نیستی حالا بی بی گذاشتی خبرشو بده به ما
اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱
الانم برو به جای استرس الکی یه بیبی چک بذار شاید اصلا نباشی بیخودی چند روزه داری فکر و خیال میکنی
تو میتونی از حادثه رد شی ... در هیبت دریا جزر و مد شی      پسرای گلم مامان عاشقتونه👬 نخودچی کیشمیش مامان دوستتون دارم💞💖  
ترنج تازه از درسم خلاص شدم تصمیم داشتم برم رو خودشناسی کار کنم... رو عیب های بدم زندگی حقیقی رو درک کنم بعد بتونم به بچم تعلیمش بدم... الان صفرم از صفر پایین تر... تو استرس کارای عروسی... بچه ای که تو این فضا به دنیا بیاد چی مییییشه ای خدا
پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
میرم آزمایش... کامل مطمئن شم وای خدا برام دعا کنید
2706