2733
2734
عنوان

ندارمم (باردار باشم چی؟)

| مشاهده متن کامل بحث + 174 بازدید | 36 پست
ایشالا چیزی نیست برو آزمایش بده خیالت راحت شه....اما اگه بود نترس اصلا تو تمام دوران بارداری وقت داری رو عیب های خودت کار کنی و خودشناسی کنی بعدم عزیزم از من بشنو هیچ وقت کار و استرس تمومی نداره که مثلا بگی این کارا رو بکنم تموم که شد بچه بیارم همیشه زندگی پر از کار و استرسه هیچ وقتم تموم نمیشه پنج سال دیگه هم میخواستی بیاری یه فکر و خیال و استرس دیگه داشتی
تو میتونی از حادثه رد شی ... در هیبت دریا جزر و مد شی      پسرای گلم مامان عاشقتونه👬 نخودچی کیشمیش مامان دوستتون دارم💞💖  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله همه حرفای دوستان درسته.خدامیدونه من چقدرقرص اورژانسی خوردم وچقدر استرس کشیدم و......درمورد استرس هم همه داریم.تازه استرس هابعدابیشترم میشن و......بهترکه باردارباشی اصلا.کاش من جای الان توبودم.
سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه
2731
ندارم جون چرا خودتو باختی. اولا که اگه باردار باشی اختلالی تو عروسیت و ارشدت بوجود نمیاد. چون بدنیا نیومده که.درستو بخون بخاطر اینا‌نگران‌نباش.
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
عزیزم شاید هورمونات بهم خورده یه از بده یا بی بی بزار تا بفهمی چی شده بهتر از این همه استرسه منم اوایل که عقد بودم همش عقب مینداختم در صورتی که عین ساعت تنظیم بود حتی رفتم دکتر گفت مشکوکی به بارداری ولی از خون دادم هیچی نبود شما هم ان شالله نیستی
لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم
بعد ازدواج و رابطه طبیعیه. یهوقتایی اینجور میشه حالا ک ١٠روز رفته بی بی بذار من میدونم نیستی
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )