2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خشک شدم رو مبل 

تنهای تنهام

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2731

دراز کشیدم لامپ خاموشه باید صبح زود ساعت۳ پاشم ۴ حرکت کنم قللش باید پاشم تو دفترچه ام چیزی بنویسم حس پاشدن نیست

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕

من دارم موهام و کرم مو میزنم 

https://s6.uupload.ir/files/img_20230816_213733_ai10.jpg

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2740
عزیزم من همیشع تاپیکای شمارو دنبال میکنم پر از حس خوبین :))🤍

این پیشنهاد های کاری جاب ویژن و این سایت های پرژوه ای شنیدم خیلی درامد نداره شما اطلاعی داری

زخمی به قلبمه که دیگه خدا هم بغلم کنه خوب نمیشه
عزیزم من همیشع تاپیکای شمارو دنبال میکنم پر از حس خوبین :))🤍

قربونت برم که مهربون 😍

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
این پیشنهاد های کاری جاب ویژن و این سایت های پرژوه ای شنیدم خیلی درامد نداره شما اطلاعی داری

خب اول باید نمونه کار و رزومت قوی شه...

همینطوری پروژه تو سایتای فریلنسری نمیدن 

کرم موهات چ مارکیه 

اینی ک الان میزنم berkeley 

اما در کل گلیس میزنم خیلی خوبه 

تموم شد متاسفانه

خب اول باید نمونه کار و رزومت قوی شه... همینطوری پروژه تو سایتای فریلنسری نمیدن 

مثلا اگه چند ماه ادم چقت بزاره و نمونه کار درست کنه اخه کلی شرکت معتبر هست چرا به ما ها بدن؟

من دانشجوی نرم افزارم کامپیوتر 

زخمی به قلبمه که دیگه خدا هم بغلم کنه خوب نمیشه