2733
2734
عنوان

دیوونه شدم کمکم کنید 😭😭

135 بازدید | 12 پست

خانوما لطفاً هرکی تجربه داره کمک کنه دخترم ۵ سالشه همیشه دماغش کیپ میشه هم روزا هم شبا ولی شبا بیشتر موقع خواب پدرمو درآورده دیونه شدم بخدا نه خودش می‌خوابه نه میذاره ما بخوابیم همش داد میزنه گریه میکنه میگه دماغم گرفته کیپ شده نمیتونم نفس بکشم هر چی اسپری و قطره هم میریزم نمیشه از کوچیکی همینطور ی بود ولی یه مدته زیاد شده 😭😢😫کلافه شدم بخدا اگه دکتر خوب می‌شناسید بگید تهرانم

احتمال زیاد لوزه اش بزرگه،یه دکتر متخصص گوش و حلق و بینی ببرش

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

دختر من ۷ سالشه.

یه مدت وحشتناک خرو پف میکرد.

بعد خودش مریض شد و استفراغ میکرد.

بعدش خوب شد.

خودم فکر میکنم ، تو گلو و دماغش چیزی گیر بوده که تو استفراغ اومده بیرون.

ببر اینا که گلو رو نگاه میکنن، چیزی تو دماغ و گلوش گیر نکرده باشه.

دستگاه بخور هم خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه بار بردم گفت شاید آلرژی داره خوب میشه هیچی نداد فقط یه اسپری بینی

یه دکتر خوب ببرش،احتمالا از همون لوزشه

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

دخترمنم همین طور بود وقتیم می خوابید خروپف می کرد دهن باز می خوابید و چند بار توشب هم بیدار می شد زمستون و تابستون یا دماغش کیپ بود یا ابریزش داشت اخرش بعد حلی دارو و اسپری گفتن لوزه شو عمل کنیم خدارو هزار مرتبه شکر ده ماهه عمل کرده فقط یکبار سرما خورد اونم ویروسی بود راحت شد بچه .ولی شما می تونین با سرنگ وسرم روزی سه بار شستشو بدین دماغش باز میشه بچه خوب نفس می کشه سرنگ پر بشه و سرم هم شستشو باشه

دختر من ۷ سالشه. یه مدت وحشتناک خرو پف میکرد. بعد خودش مریض شد و استفراغ میکرد. بعدش خوب شد. خود ...

عه راست میگی اصلا یادم نبود آره امکان داره چیزی تو گلوش مونده باشه چون اصلا درست وحسابی غذاهم نمیخوره فراری از غذا خوردن ممنون که گفتی میبرمش ببینم چی میگن

2740
دخترمنم همین طور بود وقتیم می خوابید خروپف می کرد دهن باز می خوابید و چند بار توشب هم بیدار می شد زم ...

ممنون اگه بزاره انجام بدم چون خیلی جیغ و داد میکنه نمیذاره اسپری هم باید خودش بزنه انگار می‌ترسه میگه میره تو گلوم دهنم بدمزه میشه 🤦‍♀️

ممنون اگه بزاره انجام بدم چون خیلی جیغ و داد میکنه نمیذاره اسپری هم باید خودش بزنه انگار می‌ترسه میگ ...

دختر منم اوایل همین جور بود بعد جایزه دادم بهش و یا بصورت بازی مثلا با هر بار اسپری صدای یه حیون در میاورد من باید حدس میزدم مثل فیل یا خرگوش یا اسم یه حیوون یا میوه رو فارسی می گفت من انگلیسی یااون انگلیسی من فارسی خلاصه دیگه مقاومت نمی کرد دیروزم دریا بود شبش دیدم فین فین می کنه خودش ده بار گفت مامان بیا شستشو بده .البته خدارو شکر الان دیگه شستشو برای محکم کاریه وامروزمشکلی نداشت ولی قبلا اصلا هرروز همین مشکل بود