2733
2739
عنوان

احساس سنگینی سر،موقع سرپا وایسادن

1144 بازدید | 11 پست
چند وقتیه احساس فشرده شدن سر از دو طرف یا سنگینی سر دارم وقتی سرپا وایمیستم مشغول آشپزی مثلا. گاهی هم سمت چپ سرم درد میگیره فقط. که خود به خود طی چند دقیقه خوب میشه بدون نیاز به دارو. آدم فوق‌العاده استرسی و عصبی هستم که الان چند ماهیه از وقتی بچه م بزرگ شده بیشتر شده. نمیدونم چیکار کنم وقتی میرم عروسی یا مکان های شاد خوبم
آزمایش چربی و تیروئید دادم هیچ مشکلی نبود. مغز و اعصاب برم قرص اعصاب میده حتما. نمیدونم چیکار کنم. از صبح که پا میشم به این سنگینی سرم،فک میکنم که الان میاد به سراغم
عزیزم اول عفونت سینوس و گوش رو چک کن بعد از کمخونی بده اگه هیچ کدوم موردی نداشت مشکلت از اعصابه. برو ماخصص اعصای حاذق و بروز تا چکت کنه راستی تقویت بدن هم واست خوبه.یه دوره هم میتونی مولتی ویتامسن بخوری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای توروخدا منم اینجور شدم فهمیدی مشکلت چیه؟

سلام گلم آره رفتم دکتر اون موقع از استرس اینا بود دکتر اعصاب و روان رفتم يه سری دارو داد خوردم همون موقع باردار شدم قطع کردم ولی همشششش از استرس اگه استرس داری خودت خودتو درمان کن 

2738
سلام گلم آره رفتم دکتر اون موقع از استرس اینا بود دکتر اعصاب و روان رفتم يه سری دارو داد خوردم همون ...

چ دکتری برم بنظرت منم بالای بینیم و گوشم و سرم سنگین میشه  چشمام حالت دو بینی داره نمیدونم چ کنم البته بسیار استرسی هستم