2733
2739

اصلا خانوادم من براشون مهم نیستم هزارتا مشکل داشته باشم خانوادم میگن بشین بساز زندگی کن مخصوصا مامانم 

کلا همهرو میبینم تا یه مشکلی دارن پشت دخترشون ول نمیکنن براش حتی وکیل میگیرن بعد خانواده من اصلا براشون مهم نیست 

کلا میگن با همه چی بساز و زندگی کن برم قهر میگن پاشو برو خونت شوهرمم میدونه تنهام و کسی پشتم نیس هرکاری دلش میخواد میکنه باهام میدونه کتکمم بزنه هیشکی کاری بهش نداره 

منم تنهام واقعا نمیدونم باید چیکار کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خودت به داد خودت برس وقتی میزنه برو کلانتری نامه بگیر برو پزشکی قانونی طول درمان بگیر تا وقتی اعتماد به نفس نداشته باشی توسری خوری تا زمانی منتظری حقت رو کس دیگه بگیره مظلومی حقت خودت بگیر خودت زندگیتون نجات بده

واقعا غمگین میشم میبینم انقد تنها و بی کس هستم 

منم همینطورم .بایدقبولکنی خدامارو سزاوار پدرومادرخوب ندونسته. خیلیا هستن ک شرایطشون مث ماست ومتاسفانه باشوهر شون ب مشکل ب میخورن.باسیاست مهربونی شوهرت رو راضی کن.

منم همینطورم .بایدقبولکنی خدامارو سزاوار پدرومادرخوب ندونسته. خیلیا هستن ک شرایطشون مث ماست ومتاسفان ...

اخه دیگه امیدی ندارم کلا دلخوشی ندارم فقط گذاشتم بگذره و عمرم تموم شه