2733
2739
عنوان

مامان های تیر 96

| مشاهده متن کامل بحث + 133277 بازدید | 20698 پست
چرا بالا میورد. ولی گفتم ک از وقتی امپرازول دادم خیلی بهتر شد و اینکه بیشترم بغلش میکردیم... البته م ...

شاید منم ار هاش تموم شد یک بار دیگه اپتامیل رو امتحان کنم ولی میدونم جدا از استفراغ به خاطر تغییر شیر خشک باید یبوست باشم، دفعه قبلم همین شد، رادمان رانیتیدین میخوره 

توفیله چیه؟

فیله😒😒

خواستن تو*نه عشقه و نه عادته*دیدن تو*به حرمت زیارته*اما میخوام*تو دستای تو گم بشم*فنا شدن در تو برام نهایته*نیاز تو*چراغ خونه ی منه*هرجا باشی*چراغ خونت روشنه*یادت باشه*حتی اگه من نباشم*یکی تو رو تو خونه فریاد*میزنه*بی خوده با تو بودنم*مست به تو رسیدنم*مست تر از سوء شرابخراب عشق تو منم.خراب عشق تو منم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها چرا صارا نمیاد یعنی انقدر گرفتاره، صارا یک نگاه به پست های من بنداز بیشتر ساعت ۳ و ۲ نصف شبه ببین لااقل یک خبر بیا از خودت بده

ساناز و ماری هم نمیان یک خبر بدن

یاسمین هم که رفت که رفت

2731
شیوا بیا شاهکار دیشبتو برای حلما و ندا بگو که بال کبابی دادی دست سپهر

😁

بچه ها دیشب جاتون خالی کباب داشتیم سپهر گریه میکرد نمیذاشت بخوریم بهش بال دادیم کیف کرد خورد هی من تعویض میکردم براش 4تاشو تف تفی کرد.😅

خواستن تو*نه عشقه و نه عادته*دیدن تو*به حرمت زیارته*اما میخوام*تو دستای تو گم بشم*فنا شدن در تو برام نهایته*نیاز تو*چراغ خونه ی منه*هرجا باشی*چراغ خونت روشنه*یادت باشه*حتی اگه من نباشم*یکی تو رو تو خونه فریاد*میزنه*بی خوده با تو بودنم*مست به تو رسیدنم*مست تر از سوء شرابخراب عشق تو منم.خراب عشق تو منم
2740
باعرض سلام و درود براي اولين بار دارم ميرم پاپ اسمير آيا دردناكه؟

نمیدونم ندا جون

شیوا همش ان عکسش که روسری سرش نگاه میکنمم😘

😚😚😚بوس خاله جونی

ﺳﻼﻡ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ و ﻧﻲ ﻧﻲ ﻫﺎﻱ ﮔﻞ ﺧﻮﺏ ﺑﺎﺷﻴﻦ ﻫﻤﮕﻲ. ﻳﻜﻲ اﺯ  ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﮔﻔﺖ  ﻟﻴﻨﻚ ﻛﺎﻧﺎﻝ ﺗﻠﮕﺮاﻡ ﺭﻭ ﺑﺰاﺭﻳﻦ ﺗﻮ ﻧﻲ ﻧﻲ. ﻣﻦ اﻭﻣﺪﻡ ﺑﺰاﺭﻡ ﺑﺮاﺗﻮﻥ 

https://t.me/joinchat/GpAfzg_im8fLNwAxllP7EQ

2706