2733
2739
عنوان

همه دعوتید❤️‍🩹

56 بازدید | 11 پست

سلام

📌صلوات هدیه برای آقا صاحب الزمان و تعجیل در فرج

☑️هر چند تا فرستادی بگو حتی یه دونه چون همش تاثیر داره

◾️اینهمه توی فضای مجازی الکی میگردیم

◽️چرا اینجا پنج دقیقه وقت خودمون رو نزاریم برای تاپیک امام زمانی؟؟

◾️پس بیاید با هم دیگه شب ها تاپیک صلوات بزنیم به نیت فرج 🤍قائم آل محمد🤍

🕳یه کار دیگه🤍👇

♦️مثلا بعد از نماز های واجبت یه دو رکعت نماز به نیت فرج هم بخون آقا خوشحال میشه ها

♦️باور کن دو سه دقیقه چیزی نیست..

♦️مثلا امضات رو بنویس برای فرج آقا صاحب الزمان صلوات 🥲

♦️باور کن نوشتن یه متن برای امام زمان کار سختی نیست..

هی نگیم کاری نیست برای امام زمان انجام بدیم

کار زیاده ما نمیخوایم❤️‍🩹

☑️قبول کنیم که....

◾️الهم عجل ولیک الفرج هامون کمرنگه ، ما اندازه یه لیوان آب برای امام زمان عجل الله ارزش قائل نشدیم..

◽️به خودمون بیایم.

◾️یادمون باشه!

♦️امام زمان با سردرد ما سردرد میگیرن...

🛑(امام صادق علیه السلام فرمود: ما با سردرد شیعیانمان، سردرد میگیریم🛑 )

♦️میزان عشق رو ببینید...

♦️ او هر روز به فکر ماست

◾️اما ما چی؟!

◽️روزانه شاید یک بار هم به فکرش نباشیم...

◾️کاش کمی تفکر کنیم..

برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات◽️  کاربر آقا هستم

30 تا✨🌱

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗                                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۵تا

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"
2731

١٠ تا فرستادم💕

<<وقتى دنبال بهترينى سعى كن راه و اشتباه نرى⚰️>>                                                                        آقايون لطفا تو امضاتون بگيد آقا هستين من تيكه كلامم عزيزم خوشگلمه🥴😁كوچولو ونمره ٢٠سايتم🥺💕تايپمم esfp😉💗به ناحق با تاريخ عضويت رند ٠٢/٢/٢ تعليق شدم ترجيح ميدم سكوت كنم😒💔كاربرى فقط دست خودمه و تمام تاپيكا و پستامو گردن ميگيرم🤪😂و اينكه بنده دومين عضو انجمن⬛️مبارزه با احساسات منفى⬛️هستم خلاصه بسوزين👀🤡با آرزو هاى خوب براى شما خواهرام😚🤩💕
2740
انشاءالله مشکلاتتون حل شن❤️‍🩹🤍

ممنونم همچنين😍💕

<<وقتى دنبال بهترينى سعى كن راه و اشتباه نرى⚰️>>                                                                        آقايون لطفا تو امضاتون بگيد آقا هستين من تيكه كلامم عزيزم خوشگلمه🥴😁كوچولو ونمره ٢٠سايتم🥺💕تايپمم esfp😉💗به ناحق با تاريخ عضويت رند ٠٢/٢/٢ تعليق شدم ترجيح ميدم سكوت كنم😒💔كاربرى فقط دست خودمه و تمام تاپيكا و پستامو گردن ميگيرم🤪😂و اينكه بنده دومين عضو انجمن⬛️مبارزه با احساسات منفى⬛️هستم خلاصه بسوزين👀🤡با آرزو هاى خوب براى شما خواهرام😚🤩💕