2737
2739

با یکی از اقواممون شریک شدیم کار خیلی اشتباهی بود چون ضرر کردیم پولمون رفت اونم پولی که قرض و وام گرفته بودیم حالا دویست وام باید پس بدیم هیچ صد میلیون هم بدهکاریم چقدر حالم این روزا بده کار میکنم ولی نمیتونم خرج کنم 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من برادرم از سال ۹۸ تا الان به پول امروز ۲ میلیارد بهم ضرر زده.اونم نه تو یه مرحله.۳ تا کار بوده‌.دفعه اخرش ۳۰۰ میلیون بود همین برج ۱۰ سال پیش.تنها نیستین.منم ماهی ۱۰ تومن قسط همون ۳۰۰ میلیون رو میدم

مرا خود با تو چیزی در میان است                                                   وگرنه روی زیبا در جهان است
من برادرم از سال ۹۸ تا الان به پول امروز ۲ میلیارد بهم ضرر زده.اونم نه تو یه مرحله.۳ تا کار بوده‌.دف ...

چطور اعتماد کردی سه بار بهش پول بدی منکه دیگه پشت دستمو داغ گذاشتم برا شراکت با کسی

همه آدم های موفق بارها بارها زمین خوردن اما نامید نشدن 

اونایی که میگی تو ایران نبودن تو ایران کی با پول پاکو سالم به جایی رسیده کمترینش اینه رشوه بدی تو کارت سنگ اندازی نشه

2738
چطور اعتماد کردی سه بار بهش پول بدی منکه دیگه پشت دستمو داغ گذاشتم برا شراکت با کسی

هیچ وقت پول ندادم بهش مستقیم.باهاش شریک شدم.یا یه بار گفت فلان کار رو کن گفتم باشه به پول الان یه تومن ضرر کردم.داداشمه چی بگم بهش آخه😔

مرا خود با تو چیزی در میان است                                                   وگرنه روی زیبا در جهان است
اون که حال خوب کنه کلا😉

سخته برا منی که همیشه پول تو دستو بالم بوده حالا با یه ماشین عوض کردن پارسال کلی طلا فروختم امسال هم که وام گرفتیم و یه مقداری قرض این شد نتیجش حقوقامونم که بدرد جرز دیوار میخوره دو تا پرستاریم نفری ده دوازده تومن در میاریم

اونایی که میگی تو ایران نبودن تو ایران کی با پول پاکو سالم به جایی رسیده کمترینش اینه رشوه بدی تو کا ...

من خودم دوبار برشکست کردم تو بورس تو مغازه به نون شبم محتاج بودم اما الان روزی هزاربار خدارو شکر کنم کمه،قوی باش آجی زندگی همینه گاهی بالا گاهی پایین از خدا بخواه دستتو بگیره جوری که این روزها برات خاطره بشه

من خودم دوبار برشکست کردم تو بورس تو مغازه به نون شبم محتاج بودم اما الان روزی هزاربار خدارو شکر کنم ...

این روزا برا همه سخته حتی اونی که بدهکار نیست و وامم نداره چه برسه به مایی که اینجوری شد اوضاعمون آدم برا خودش باز میتونه کم بزاره ولی برا بچه نه بچه کوچک دارم دوست دارم بهترین چیزارو بدم بخوره بهترین لباسو بخرم بپوشه ...

2706