2733
2734
عنوان

کم. شدن. علاقه نسبت. به شوهر

242 بازدید | 21 پست

دوستان من 4ماهه عقد کردم یه مدت همش میگم من حیف شدم افسردگی گرفتم میگم کاش ازدواج نمیکردم موردای بهتری میامد واسم حالا شوهرم خوبه من همش میگم ته دلم دوستش ندارم دلم میخاد خیلی هم دیگه رو دوست داشته باشیم ولی اینطوری نیستم. سنتی هم بودیم اینا طبیعی خچب میشیم. یه مرور یانه

I am nurse

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یعنی هیچ میلی بهش نداشتی و باهاش ازدواج کردی؟یعنی هیچ کششی نداشتی!

کاربر خانوم هستم😊برای آرامش قلبم یدونه صلوات بفرس دوست عزیزم🌹من عاشق پسر مذهبیه واحد روبرویمون شدم صداش همش تو اتاقمه دارم دیووونه میشم...سه سال هست که تو ساختمون ما دو تا پسر از شهر دیگه برای کار آمدن و زندگی میکنن و دیوار اتاق این پسر با دیوار اتاق من مشترکه، تویه طول سه سال تمام خنده هاشو صحبتاشو تلفناشو رازو نیازاشو و نماز خوندناشو نماز شباشو و حتی گریه هاشو (موقع رازو نیاز و خوندن دعا)شنیدم و خیلی وقتها ک شروع به صوت قرآن میکنن من اینور دیوار دست از کارم بر میداشتم و به صوت قران ایشون گوش میدادم و میگفتم خوشبحال همسرشون(نمیدونم مجرد هستند یا متاهل) من ایشونو ندیده بودم تا اینکه پارسال بارها ایشونو دیدم و دلم رفت و الان درگیرش شدم  من جز توکل کاری از دستم بر نمیاد ،من در آخرایه ماه اسفند کربلا روزیم شد و اونجا از آقا خواستم یا فراموششون کنم یا اگر به صلاحه و این پسر مجرده به من ببخشه که مطمعناً قَدرش خواهم دونست در غیر اینصورت بهش همسری بده که قَدرشو بدونه ...از شما عزیزان مخام که برای فراموش کردنش برام دعا کنید بخدا سخته پسری ب این خوبی رو در حالی ک هر لحظه صداش کنارته فراموش کنی واقعا این امریست دشوار🤦‍♀️و من دارم دیووونه میشم🥲🥺
2738
اگر پسر خوب و سالمی و کاری هست اینطور فکر نکن. همیشه اونطوری که میخواهیم پیش نمیاد این ما هستیم که ب ...

از هر نظر ادم خوب سوالایی خیلی هم منو دوست دازه  من خر شدم🥺

I am nurse
از هر نظر ادم خوب سوالایی خیلی هم منو دوست دازه  من خر شدم🥺

اشتباه نکن آدم خوب و مهربون به این راحتی به دست نمیاد. تو هم باید به این رابطه شور و احساس بدی

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم

فکر کن همین حس و همسرت داشت و مدام تو ذهنش میگفت این همه موارد بهتر چرا با این ازدواج کردم 

خدای مهربانم نگهدار خانواده من و خوانواده تمام نی نی سایتی های گل باش اگه این امضارو خوندی مدیونی صلوات نفرستی و نگی آمین ✋🏼
از کجا معلوم مورد بهتری میومد به این هم فکر کن شاید اگه بهش جواب رد می دادی دیگه خاستگاری ب خوبی ایش ...

منبا اولم انتخاب کردم زیاد باهم نبودم اوایل بالباس پوشیدنش نمیرسید وبهداشتش من خیلی سرد شدم الان شوهرم قبلا با هیچ دختری نبودم شاید احمقانه باشه ولی هیچی بلد نیس رقتار باخانم وکلا همه چی  الان میگم من حیف شدم یا تهه دلم دوستش ندارم

I am nurse
2706