2733
2734
عنوان

بهاطر بی پولی جدا میشین،؟

208 بازدید | 15 پست

دیگ خسه شدم مساجریم شهرستان کلا۷۰پول پیش داریم اینجام اصلا کار نیس شوهرم تهران کار میکنه من شهرستان موندم با ی بچه.تهرانم نمیشع رف پول نداریم دیگ نمیتونم اینجوری زندگی کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون مردی ک الان بی پوله بالاخره ی روزی ی زمانی پولدار میشه 

منم انقد نامرد نیستم ک پشتشو خالی کنم تو اوج سختی ها و زمانی ک وضعش خوب شد و مشکلات تموم شدن بهش برگردم 

اقایون درخواست ندن❌❌کسانی ک شخصیت ندارن ریپ نزنن❌❌کسانی ک هنوز تو بچگیشون موندن هم ریپ نزنن❌❌
2728

جدا بشی پولدار میشی؟

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738
بلع حد اثل خرج زندگیمو پدرم میده 

چقدر عزت نفست پایین!!!

منتظری پدرت خرجت و بده!!!

مادر یه بچه ای!!!!

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

برنامت برای بعد طلاق چیه؟ چطوری میخوای پولدار بشی؟ کاری چیزی بلدی؟ اگر قراره بعد طلاق کار کنی خودتو بکشی که تنهایی زندگی کنی مستقل باشی رو پای خودت وایسی الان کار کن اگر هم قراره برگردی خونه پدرت وضعت از الانت بدتر بشه که خب همینجا زندگی کن

2706