2733
2739

چرا هر دختری که خیلی خودشو بالا میگیره 

اصطلاحاً خیلی برای خودش احترام قائل بشه خیلیی بیشتر پیش شریک عاطفیش ارزش داره؟؟

ولی مایی که سعی کنیم همه چیو اسون و ساده بگیریم و راه بیایم کنار میایم با اوضاع ارزش نداریم؟؟

چرا هر کی بلانسبت بیشتر طرفو بیشتر پاره کنه ارزشش برا طرفش بیشتره؟🥲

جایی که خیلی چیزارو نادیده میگیریم و ناراحت نمیشیم بدتر بالا میگیرن و اذیت میکنن مارو؟💔

چون تو این شرایط انگار خودت خودتو دوس نداری همیشه طوری رفتار کن ک بقیه بدونن چقد واسه خودت ارزش قای ...

اره بخدا....

هر چی کوتاه بیایم و بگیم اشکالی نداره فکر میکنن واقعا ناراحت نشدیم و بازم اونکارارو بدترشو تکرار میکنن....

ببخشید دارم اینو میگم ولی خودم نتیجه گرفتم اگر شاید منم پاچه میگرفتم الان وضع خیلیی بهتر از الان بود که همیشه سعی کردم جوری خوب باشم که کسی ازم ناراحت نشه💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی خودت به خودت ارزش نمیدی چطور انتظار داری دیگران بهت ارزش بدن.وقتی از خودت می گذری سیگنال میدی که من بی ارزشم شما هم هرطور دوس داری برخورد کن.

این رفتار شما هم از خاکی بودن و متواضع بودن شما نیست از کمبود اعتماد بنفس شما نشات می گیرد.

شما خودت رو باور نداری.

روی خودت کار کن.اول خودت به خودت ارزش بده کم کم جهان بهت ارزش میده.

2731
اره بخدا.... هر چی کوتاه بیایم و بگیم اشکالی نداره فکر میکنن واقعا ناراحت نشدیم و بازم اونکارارو بد ...

اینکه بقیه ناراحت میشن مشکل خودشونه

شما نباید بزاری خودت ناراحت بشی

معنیش این نیس ب بقیه ظلم کنی ولی جلوی ظلم بقیه وایسا

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
وقتی خودت به خودت ارزش نمیدی چطور انتظار داری دیگران بهت ارزش بدن.وقتی از خودت می گذری سیگنال میدی ک ...

میدونید چیه.‌‌‌‌....؟

حداقل خودمن اینو تجربه کردم.....

هر چی کوتاه میام و میگم اشکالی نداره فکر میکنن واقعا ناراحت نشدیم و بازم اونکارارو بدترشو تکرار میکنن....

ببخشید ولی خودم نتیجه گرفتم اگر شاید منم پاچه میگرفتم الان وضع خیلیی بهتر از الان بود که همیشه سعی کردم جوری خوب باشم که کسی ازم ناراحت نشه💔

اینکه بقیه ناراحت میشن مشکل خودشونه شما نباید بزاری خودت ناراحت بشی معنیش این نیس ب بقیه ظلم کنی و ...

هعیی.....💔

انقد گفتم اشکال نداره دیر به دیر پیام میدی و اینا...که خودم دارم نادیده گرفته میشم....💔

نظر من این واس مرد نباید دل سوزند هیچوقت اینکار نکردم

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️
2740
میدونید چیه.‌‌‌‌....؟ حداقل خودمن اینو تجربه کردم..... هر چی کوتاه میام و میگم اشکالی نداره فکر می ...

بحث پاچه گرفتن نیست.هرکس با تو هر رفتاری می کنه از درون نا آرام خودش نشات می گیره.اما شما نباید اجازه بدی باهات بد برخورد بشه.

هر چقدر گفتم ادم غرغرویی نباشم... سعی کنم کنار بیام با همه چی.... اخرشم این شد وضعم.....

اشتباه کردی دیگ 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️
بحث پاچه گرفتن نیست.هرکس با تو هر رفتاری می کنه از درون نا آرام خودش نشات می گیره.اما شما نباید اجاز ...

نه اتفاقاا دیدم چطوری با بقیه برخورد میکنه و با من چطوری....

به چشم خودم دیدم....

اره از این به بعد جوری پاچه میگیرم که خودش بگه به به💔🤌🏻

ن شور باش ن خیلی بی نمک تعادل داشته باش

ن شور باش ن خیلی بی نمک تعادل داشته باش

بخدا خسته شدم از این نادیده گرفته شدن....

تقصیر خودم بود که هر چقدر دیر پیام میداد اولش میگفتم ایرادی نداره

الان دیگه جوری شده که هر وقت عشقش بکشه میاد پیام میده