2737
2739
عنوان

حس شيشيمی بیاد بگه کفش پسرم کجا افتاده

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام شما تو ی تاپیک گفتید بچه تون رو واکسن نزدین میخواسم ببینم جدا گفتین؟چرا نزدین و این ک بچتون دچا ...

نه چرا دچار مشکل بشه هرچی مشکل هست ازین واکسناس ، از بچه های دیگه هم کمتر مریض میشن حتی

سلام‌عزیزم ، کانال تلگرام رو دنبال کنید جواب همه سوالاتتون رو میگیرید

اینجا عضو بودم ولی بی سند و مدرک حرف میزدن من از حرف عای اینا قانع نشدم ولی همسرم نزاشتن بزنم واکسناشو 

2742
2740
الان چند سالشه ؟برای مدرسه چ میکنید؟

این کانال رو دنبال کنید ماهیت واکسن هاست جواب همه سوالاتتون رو میگیرید،  برا مدرسه هم نوشته و قانونی نداریم که بچه رو از تحصیل محروم کنه. یه گروه والدین و تجربیاتشون هم داره

الان چند سالشه ؟برای مدرسه چ میکنید؟

تو پیج استاد بابایی هم کم نیستن بچه هایی که بعد واکسن مردن و به مشکل خوردن ، پیج پیمان روشن ضمیر هم ببین برا واکسن مطلب گذاشته،  مردم عوارض دیده ها و اونا که واکسن نزدن راضین نظر دادن

تو پیج استاد بابایی هم کم نیستن بچه هایی که بعد واکسن مردن و به مشکل خوردن ، پیج پیمان روشن ضمیر هم ...

سلام عزیزم من هم اون گروه رو دارم هم پیج استاد بابایی رو بازم دلم ناارومه میترسم هر کی میفهمه واکسن نمیزنم بچمو ب چشم جنایتکار میبینه‌منو غیر از اون هم میترسم بچم طوریش بشه 

سلام عزیزم من هم اون گروه رو دارم هم پیج استاد بابایی رو بازم دلم ناارومه میترسم هر کی میفهمه واکسن ...

به اونا چیکار داری. جنایتکار اونان که با واکسنا بچه رو ازین رو به اونرو میکنن ، سیستم ایمنی بچه رو ضعیف میکنن. اون گروهم حتمن نگاه سرسری گرفتی ، تا خودت تحقیق نکنی و ماهیت واکسنارو قبول نکنی که خوب نیستن کسی نمیتونه برات کاری کنه ، کتاب واکسن قاتل خاموش رو دانلود کن ازون کانال و یه کتاب دیگه هم هست همه واکسنا ضرر دارن فک کنم. به اکثریت چیکار داری واکسن میزنن ، واکسن کروناهم خیلیا زدن ، تومور مغزی و سرطان و سکته هم عوارض اونا بود والا فامیلاشون گفتن اگه اونم قبول نداری میخوای اسکریناشو برات بفرستم ، این همه بازیگرا مردن پیرو جوون.  من میگم چیزی که برای یه عده ای عوارض داده حتمن اونقدر بد هست که اینجور شدن مردن ووفلج شدن ، اینا از بچگی تو بدن ماها نهادینه میکنن

من نوه خاله م هم بچه هاشو یکی رو تا یکسالگی ، یکی رو هیچ واکسنی نزده براش ، تو شلوغی اربعین مریضی ها هم برده بود کربلا  پارسال، گفته یه سرفه هم نکردن ، امسالم برده بود قبل اربعین ماشالا سلامتن و هیچ مشکلی ندارن یکی پنج سالشه اون یکی ۷ ساله مدرسه هم میره. 

بچه هایی واکسن نمیزنن کمتر مریض میشن و سبک. ولی من خودم دیدم اینا که انواع اقسام واکسنای پرونارو امثالهم زدن همش بچه مریضه ، خود دانی 

2706