2737
2734
عنوان

بگو چی میخوای بگم کجا بری. شهر قم

| مشاهده متن کامل بحث + 738128 بازدید | 8923 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانمادکتر اسلامی جو برای جراحی بینی خوبه؟

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺
2731
2738

سلام،استارتر جان خانومی 163 جون، چ تاپیک باحالی، 7 ساله همچنان پابرجاس، واسه ما قمیا، خیلی خوب میشه،... 😘دمت گرم اسی با این تاپیکی که گذاشتی،همیشه بذار بمونه، نامردی نکنی قفلش کنی،،، فقط خانومی جان،، بچه ها (((((((((((کسی هست اینجا، بهم بهترین جا واسه مانتو لی رو معرفی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بهترین جا تو قم بنظرتون کجاس واسه خریدِ⬅️مانتو لی؟؟؟؟؟؟؟؟؟)))))))))) 

خاااااااااااهشششش میییکنمم یکی بهم بگه، سپااااسس💜💜💜💜

👻 وارد بحث با کاربرایی که به بلوغ فکری نرسیدن و از همون کامنت اولشون مشخصه دنبال جر و بحث و بچه بازی ان نمیشم، چون‌ هرچقدرم که با استدلال هزار تا جواب بهشون بدی، باز یه جواب چرت بچگانه پیدا میکنن، تحویلت میدن، آرامشم برام خیلی مهمتر از اینه که اینجور کاربرای نوجوون و کاربرای امثال شون فکر کنن من کم آوردم و جوابی نداشتم که بهشون بدم!!!! 😄😄😄😄✌🏻✌🏻                                          میشه برای اینکه یه دوست خوب پیدا کنم، دعا کنی مهربون؟؟       آخه خیلی تنهام، اذیت میشم خب تنهایی تو زندگی، با افسردگی و وسواس فکری ای دارم     
سلام خانما ، رز سفید نبش فلکه مفید لوازم ارایشی داره که اف خورده ۲۰درصد  جنس هاشم اصله  ...

آف 20 درصد خورده،، الان چند شده حدودا؟؟؟ لوازم آرایشی هاش حدودا تو چه رنج قیمتی ان؟؟؟؟ رژلب حجم دهنده لب هم داره، اونجا؟؟؟؟ 

گلم،اینم اگه میدونی، لطف کن، بی زحمت بگو،، بنظرت بهترین جا تو قم واسه مانتو لی کجاس؟؟؟؟ 😚ممنون میشم بگی عزیزمم💓

👻 وارد بحث با کاربرایی که به بلوغ فکری نرسیدن و از همون کامنت اولشون مشخصه دنبال جر و بحث و بچه بازی ان نمیشم، چون‌ هرچقدرم که با استدلال هزار تا جواب بهشون بدی، باز یه جواب چرت بچگانه پیدا میکنن، تحویلت میدن، آرامشم برام خیلی مهمتر از اینه که اینجور کاربرای نوجوون و کاربرای امثال شون فکر کنن من کم آوردم و جوابی نداشتم که بهشون بدم!!!! 😄😄😄😄✌🏻✌🏻                                          میشه برای اینکه یه دوست خوب پیدا کنم، دعا کنی مهربون؟؟       آخه خیلی تنهام، اذیت میشم خب تنهایی تو زندگی، با افسردگی و وسواس فکری ای دارم     
آف 20 درصد خورده،، الان چند شده حدودا؟؟؟ لوازم آرایشی هاش حدودا تو چه رنج قیمتی ان؟؟؟؟ رژلب حجم دهند ...

گلم فقط میدونم مارک و اصله لوازم ارایشیش، یکی از دوستام دیروز بهم گفت

قبلا ازش کرم پودر اورال خریدم۱۲۰ ولی الان نمیدونم با این نوسان قیمتا چقدر تفاوت کرده.

مانتو لی هم توی بیست متری شهید بهشتی خیلی زیاد دیدم، مانتو فروشی اونجا زیاده

یه مغازه م تو بلوار امین هست اسمش توروس

اونم مانتو لی و شلوار لی گشاد داشت خیلی خیییییلی شیک و ناز بودن

اتفاقا شنبه دیدم این مغازه رو 😍😘

گلم فقط میدونم مارک و اصله لوازم ارایشیش، یکی از دوستام دیروز بهم گفت قبلا ازش کرم پودر اورال خریدم ...

مرسییی گلم😙😙، کرم پودر کی خریده بودی، 120 تومن؟؟کاور دهیش چطور بود اورال؟ از این عالی ها بود؟ 

از شهید بهشتی اصلا خوشم نمیاد، 

خیابونای سالاریه رو خیلی دنبال مانتو لی گشتم، اتفاقا امروزم رفتم مغازه های بلوار امین، توروس هم رفتم اتفاقا،، 

فک کنم به این نتیجه رسیدم که بهترین جا واسه مانتو جین تو قم مغاذه ی جین استایلِ(شروین) تو بلوار بوعلی یه،، 

یه سوال فداتشم فقط زنبیل آباد رو وقت نکردم تازگیا و همه جارو رفتم واسه مانتو جین،، مانتو فروشی های زنبیل آباد یادم نمیاد، تو تازگیا رفتی مانتو فروشی های زنبیل آباد رو؟؟ مانتو لی دارن؟؟؟؟ آيا؟؟؟؟؟ گلم؟؟ ،

دوستم جسارتا شما قمی هستی؟؟؟ کجای قم میشینی؟؟؟ 

مرسییی گلم😙😙، کرم پودر کی خریده بودی، 120 تومن؟؟کاور دهیش چطور بود اورال؟ از این عالی ها بود؟  ...

گلم اخرین بار شاید ۸ ۹ ماه پیش خریدم دقیق یادم نیست 

ولی برای مراسم و جاهای مهم که میخاستم برم استاده میکردم خیلی راضی بودم

ولی از وقتی تموم کردم دیگه نگرفتم ببینم قیمتش چقدر شده، 

توروس مانتوهاش خوشگل بود دیدی؟ لی داشت چند مدل، با این شلوار جین گشادا من خیلی دوس‌داشتم

بوعلی ام چندتا مغازه هست ولی راستش من نرفتم تازگی

من مادربزرگم قمه عزیزم

معمولا اخرهفته ها همیشه میریم سر میزنیم و چون قیمتا تو قم‌مناسبه  مقداری ام خرید میکنیم از اونجا

ببخشید نتونستم بیشتر از این کمکت کنم 🙂😊😍❤️

گلم اخرین بار شاید ۸ ۹ ماه پیش خریدم دقیق یادم نیست  ولی برای مراسم و جاهای مهم که میخاستم برم ...

ببخشید چیه؟؟ فداتشم؟؟!!! 😘😘💚💚دشمنت شرمنده،،قم کجا ارزونه؟؟ گرونه بخداااا، نمیشه زندگی کرد انقدر گرونه،، حالا مگه شهره خودتون کجاس که به قم میگی قیمت مناسب؟؟؟!!!💋

2706