2733
2739
عنوان

بگو چی میخوای بگم کجا بری. شهر قم

| مشاهده متن کامل بحث + 738135 بازدید | 8923 پست
سلام__ممنون میشم جواب سوالمو بدید.من ۱۶ سالمه و تقریبا ۳_۴ سالی هست که صورتم جوش میزنه دکتر هم یکی د ...

به نظر من ی دکتر طب سنتی برو . ی خانم دکتر شریف هست،تو لقمان میشینه،کوچه کنار پروتئین فروشی . نرسیده به میدون . ب نظر من برا درمان جوشت اول اقدام کن . برو پیش این ببین علتش چیه و اینا . بعد یکی هست محصولات صفیاه ، محصولات مراقبتی طبیعی درست میکنه و میفروشه ، من بکوب بساز،منافذ و دور چشم و تقویت ابروش گرفتم،راضی بودم.تو سایتش نگاه کن شاید چیزی که بدردت بخوره داشنه باشه،فقط بدون محصولات طبیعی دیر جواب میدن و باید برای مصرفش استمرار داشته باشیا. زود ناامید نشو

سلام__ممنون میشم جواب سوالمو بدید.من ۱۶ سالمه و تقریبا ۳_۴ سالی هست که صورتم جوش میزنه دکتر هم یکی د ...

سلام. اگر خواستید از روش های طب سنتی استفاده کنید ؛حکیم های آل اسحاق خیلی خوب هستن. 

خودت باش دختر ؛ دنیا اصالت را ستایش میکند🧡یه وقتایی خودت رو بغل کن و بگو:خیلی راه سخت و طولانی ای رو اومدی بهت افتخار میکنم...  (:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام آدرس پایگاه بسیج منطقه ی جمهوری یا جوادالائمه دارید؟ممنون. 

خودت باش دختر ؛ دنیا اصالت را ستایش میکند🧡یه وقتایی خودت رو بغل کن و بگو:خیلی راه سخت و طولانی ای رو اومدی بهت افتخار میکنم...  (:

سلام خانوما.من بیمه نیروهای مسلحم و میخام سزارین انتخابی بشم فقط نمیدونم باید کدوم بیمارستان و پیش کدوم دکتر برم ک هم کارش خوب باشه هم بااین بیمه هزینش کمتر بشه.میش راهنماییم کنید🌹

2728

دوستان بهترین قالیشویی تو قم کجاست ؟؟؟؟

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 
2738

قالیشویی ارمغان اسیا مشتریش بودم چندوقت پیش فرشامودادن چندبار که بدقولی کردن نیومدن بعدهم مه اومدن بابرخورد بد رفتارکردن قالیها روهم که شستن اوردن 50 هزارتومن اضافه گرفتن بدون هیچ دلیل تماسم گرفتیم بی نتیجه بود🙄

2706