2733
2734

من 3 ماهه عمل شدم بله وقتی چسب در میارم کاملا متفاوته 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چسبو دراوردم دیگه. میترسم انقد بزرگ بمونه

دکتز گفت در بیار؟؟؟ 

خب وقتی چسب بود مدلش مگه ندیدی؟ یا بعد برداشتن گچ 

عکس بینیتو داری؟ 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2728

اره بعد چهار ماه یهو ورمم خوب خوابید 

الان شش ماهه همچنان خیلی ورم دارم حتی صورتم ورم داره 

اما از ماه چهار و پنج خوب میشه کم کم 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
اره بعد چهار ماه یهو ورمم خوب خوابید  الان شش ماهه همچنان خیلی ورم دارم حتی صورتم ورم داره&nbs ...

شما چسب در آوردی؟؟ 

این بینی من بعد 3 ماههhttps://s8.uupload.ir/files/img_۲۰۲۳۰۷۲۷_۲۲۲۴۵۲_0ss4.jpg

دکتز گفت در بیار؟؟؟  خب وقتی چسب بود مدلش مگه ندیدی؟ یا بعد برداشتن گچ  عکس بینیتو داری؟ ...

آره گف دربیار. بزرررگه با چسبم بزرگ بود . بعد برداشتن گچ حالم بد بود اصلا نگاه نکردم. 

الانم انقدر گندس عکس ندارم اصلا از اینه هم بدم میاد

لطفا لایک نکنید ممنون.
2738
شما چسب در آوردی؟؟  این بینی من بعد 3 ماهه https://s8.uupload.ir/files/img_۲۰۲۳۰۷۲۷_۲۲۲۴۵۲_ ...

خیلی عالیهومن اصلاااا سر بالا نیست انگار افتاده شما استخونی بود بینیت؟

لطفا لایک نکنید ممنون.
شما چسب در آوردی؟؟  این بینی من بعد 3 ماهه https://s8.uupload.ir/files/img_۲۰۲۳۰۷۲۷_۲۲۲۴۵۲_ ...

خوبه دیگه ورم رو از تمام رخ نشون میده 

بله سه ماه چسب زدم فقط 

بیشتر بزنی ورم دیرتر می‌خوابه 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
جدی چه خوب کاش برا منم همین باشه

خوب میشه مطمعن باش 

خیلی عالیهومن اصلاااا سر بالا نیست انگار افتاده شما استخونی بود بینیت؟

بینی منم اصلاااا سربالا نیست اصلااا ها اینجا سرمو گرفتم بالا یکمی.. 

منم دوسش ندارم 

دلی خب با چسب کوچیکه

ب من میگه تا 6 ماه چسب بزن.. 

اره بینیم استخونی بود

2706