2752
2734
عنوان

چرا بعضیا اینطورین

147 بازدید | 30 پست

دوستم اومده بود خونمون ما ی بوفه داریم داخلش شیشه وتکا اینا داریم تزئینی دوستم که اینارو دید کلی فحشم داد گفت خونتون نجس رفت چرا بعضیا اینجورین 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دوستت دیوونه هستش

شاید به نظر برسه پادشاه،پادشاهی کند ،اما دراصل این ملکه است که هیئت مدیره رو اداره میکنه 😎          من میتوانم غرش سکوت یک زن را بشنوم (توماس سانکارا )      فمینسم مربوط به قوی تر کردن زنان نمیباشد زنان از قبل قدرتمند بوده اند این درباره تغییر برداشت جهانی درباره قدرت میباشد

دوستت شیشه میزنه؟ 

تنهایی ام را شیر خواهم داد                                                       اوضاع را تغییر خواهم داد.                        اندامی از اندوه می سازم.                                                            با قوز پشتم کوه می سازم.                          باید که جلاد خودم باشم.                                                           تفریق اعداد خودم باشم :)                      
کاربریتو ترکوندن؟!!!!! :(

آره 💔

تنهایی ام را شیر خواهم داد                                                       اوضاع را تغییر خواهم داد.                        اندامی از اندوه می سازم.                                                            با قوز پشتم کوه می سازم.                          باید که جلاد خودم باشم.                                                           تفریق اعداد خودم باشم :)                      
2706