2733
2739

زیرمیزی منظورته ...نه والا انقدر خانم بود 

اونموقع پیش متخصص میرفتم نزدیک زایمان شد رفتم دولتی خدا براش خیر بخواد الهی 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
زیرمیزی منظورته ...نه والا انقدر خانم بود  اونموقع پیش متخصص میرفتم نزدیک زایمان شد رفتم دولتی ...

بله منظورم زیر میزیه

من دکترم گفته حدود ۱۱تومن جدا میگیره برا عمل 

به غیر از هزینه بیمارستان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله منظورم زیر میزیه من دکترم گفته حدود ۱۱تومن جدا میگیره برا عمل  به غیر از هزینه بیمارستان

من رفتم دولتی بیمه هم داشتم سال۹۶ شد ۲۵۰ هزار تومن 

برای پسراولم خصوصی رفتم تجربه نداشتم شد ۸۰۰ .....سال ۹۰

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2728
بله منظورم زیر میزیه من دکترم گفته حدود ۱۱تومن جدا میگیره برا عمل  به غیر از هزینه بیمارستان

خیلی هست ۱۱ تومن 😥😥😥

من رفتم دولتی بیمه هم داشتم سال۹۶ شد ۲۵۰ هزار تومن  برای پسراولم خصوصی رفتم تجربه نداشتم شد ۸۰ ...

دولتی اینجا هم هرینش کمه 

این تو بیمارستان خصوصی انجام میده اینقدر جدا میگیره

دولتی اینجا هم هرینش کمه  این تو بیمارستان خصوصی انجام میده اینقدر جدا میگیره

والا دکترا دیگه شورش رو در اوردن 

برو دولتی بقیه پول رو طلا بگیر 

2740
والا دکترا دیگه شورش رو در اوردن  برو دولتی بقیه پول رو طلا بگیر

اره واقعا حدود ۲۵تومن هزینه میشه!!

من سر دخترم سال ۹۶سزارین اول بودم هیچی دکتر جدا نگرفته بود

فقط هزینه بیمارستان داده بودم

من ده روز دیگه سزارین دومم هست به امید خدا

نه جدا جیزی نمیگیره دکترم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
اره واقعا حدود ۲۵تومن هزینه میشه!! من سر دخترم سال ۹۶سزارین اول بودم هیچی دکتر جدا نگرفته بود فقط ...

من اگه جای شما بودم میرفتم دولتی عزیزم 

ببخشید اینجوری حرف میزنم ب خاطر یه چاک کوچولو کلی پول میگیرن 

🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽ببخش دخالت کردم عزیز 

چرا اخه باید بگیرن سزارین دوم دیگه اختیاری نیست که

نمیدونم والا رک گفت روال کار من اینه اگر میخوای برات پرونده تشکیل بدم حالا من فعلا میرم تا ی دکتر پیدا کنم اقلا توی بیمارستان دولتی یا نیمه خصوصی عمل کنه

همتا اسم خـودمه♥
2706