2737
2734
عنوان

زندگی در بندرعباس

18820 بازدید | 67 پست
بچه ها نظرتون در مورد زندگی تو بندرعباس چیه؟
من خودم 3ساله ازدواج کردمو برای یه مدتی از تهران اومدم اینجا میخواستم نظر شمارو هم بدونم
ساکنین کنار دریا بعد از مدتى صداى امواج را نمیشنوند، عجب قصه ایست حکایت عادت...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم کیمیا جون کجای بندرعباس زندگی می کنی نکنه از هوای شهر بد آمده بندرعباس خیلی جاهای دیدنی داره مثل آبشارتذرج شهرستان جاحی اباد روستای زیبای داره آبگرم گنو و خورگو و بندرلنگه و خمیر
دوستان من دنبال یه شخصی میگردم که بتونه راجع به یک کشتی که شنیدم تو بندرعباس لنگر انداخته و کار تهیه قالب انجام میده برای شرکت ما اطلاعات بگیره...حقوقش هم توافقی هست ...یه نصفه روز هم بیشتر وقت نمیگیره ... اگه مایل بودید اعلام کنید ...
2738
من که 5 ساله بندرم.شوشومم از سال 70 که ابتدایی بود از تهران اومدن بندر ولی اصلا خوشم نمیاد.اگه با خخیییلی شهرای دیگه مقایسه کنی مفت نمی ارزه.نه هوای خوبی نه جای تفریح درست وحسابی.مگه 4تا بازارو یه آبشار دور از بندرو ....بهش میگن تفریح.تازه با اینکه شوشو مهندس عمرانه در آمدش مث تهران و جای دیگست
2706