2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من چجور ادمی هستم  کی جدا میشم  کی حالم خوب میشه

واسه جداییت ک داری مدام فک میکنی ک زندگیت خوبه یا ن 

شوهرت هم یجورایی انگار کم محلی میکنی انگار خشکه زیاد محلت نمیزاره دوسش نداری و اذیتی 

توام دختر ساده ای نا عاقلانه تصمیم گرفتی ببخشید اینو گفتم

درخواست بده من حس ششم نیستم همینجوری رو هوا بگم لازمه اسم بدونم بعضی چیزام جزئ شخصیه نمیشه اینجا گفت

میشه بگین امسال ازدواج میکنم؟

اون نقطه از زندگیم هستم که نمیدونم کجام چند چندم به همین راحتی ولی سخت
2731
۱٠٠درصد از قصد بود  میگم ک دوست داره ولی تو مغروریت اذیتش میکنه  با بقیه میگه و میخنده ک ...

من برای پیج کاریش که حالا نمیدونم ادمینش خودشه یا یکی دیگه ،یه پیامی فرستادم تشکر کرده بودم ازشون . چرا سین زدن جواب ندادن بنظرت؟ 

کشتم شپش شپش کش شش پا را
من برای پیج کاریش که حالا نمیدونم ادمینش خودشه یا یکی دیگه ،یه پیامی فرستادم تشکر کرده بودم ازشون . ...

عزیزم پیگیرته دارم میگم ک بهت دوست داره ولی منتظر توعه ک بهش بفهمونی این دوس داشتنو از مغرور بودنت ناراحته اونم یکم مغروره نمیاد بگه ولی با کاراش داره بهت نشون میده ک دوست داره

2738
مسیرت پر پیچ خمه وقفه داری تو ازدواج مانع هست ولی تسلط داری میتونی کنارش بزنی اگرزنی که متولد برج می ...

چ مانعی ؟ امسال ازدواج من جور میشه؟

چ آرزوهایی ک آرزو شد...! 
2706