2733
2734
عنوان

پسرم ۱۱ ماهشه هرکی میبینتش میگه چرا هنوز راه نمیره🤦‍♂️🤦‍♂️

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 50 پست
خدا شاهده انقدر با بچه راه میرفت حرف میزد بچه‌ش هفت ماهگی راه میرفت نه ماهگی کامل حرف میزد 😐

وای چقد ورمیره بابچه کلا باید بچه روب حال خودش بذاری هرکاریو ب وقتش انجام بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هروز هرساعت کازم گریه بود شبا خاب راه رفتن بچمو میدیدم ک چرا راه نمیره دوران بدیی بود 

کاربر سال ۹۷ .. خوب میشناسم.🤍🤍🤍من زنم  یه زن یه زن باتمام ظرافتش .من تو ۱۷سالگی ازدواج کردم و وارد برگه جدید ی زندگی شدم ..داستان زندگی من یه رمان غم انگیز😭 امااااااااامن مطمینم 😍 .....پایان خوشی داره🥰.. ایشالله 😇😇😇برا سلامتی خودم و تنها عشق زندگیم یعنی بچم دعا کنید...ممنونم ازتون خاهرای مجازی من🥰🤩 و برای سر به راه شدن همسرم..😔                               
چندهفته بدنیااومدمگه؟

۳۲

کاربر سال ۹۷ .. خوب میشناسم.🤍🤍🤍من زنم  یه زن یه زن باتمام ظرافتش .من تو ۱۷سالگی ازدواج کردم و وارد برگه جدید ی زندگی شدم ..داستان زندگی من یه رمان غم انگیز😭 امااااااااامن مطمینم 😍 .....پایان خوشی داره🥰.. ایشالله 😇😇😇برا سلامتی خودم و تنها عشق زندگیم یعنی بچم دعا کنید...ممنونم ازتون خاهرای مجازی من🥰🤩 و برای سر به راه شدن همسرم..😔                               
عزیزم اشکم دراومد واسه پستت وامضات🥺  میشه بپرسم چندوقتش بود؟

یه هفته مونده بود به تولدش، یکی دو بار دستشو گرفته بودم تاتی تاتی رفته بود، میگفتم تا تولدش راه میره، یه ماه بعدم میخواستیم بریم مشهد... قسمت نشد😭

من بعد از تو اگرچه نمردم...... اما..... تمام شدم در دلتنگی🌙 خدایا خسته شدم از قسمت و حکمت.... این بار فقط برایم معجزه کن.....
خدا حفظش کنه نگرانش نباش همه چیش خوبه خدا را شکر .تا چند وقت دیگه بدون کمک راه میره

زنده باشی عزیز.نه نگران نیستم فقط مردمو میگم که چه حرفایی بدون فکر میزنن و باعث رنجش میشن

الان حسرت میخورم چرا انفدر من حرص خوردم الکی البته خداروشکر ک الکب بود

یه هفته مونده بود به تولدش، یکی دو بار دستشو گرفته بودم تاتی تاتی رفته بود، میگفتم تا تولدش راه میره ...

عزیزم خدا ب دلت صبربده واقعا سخته خیلی خیلی ایشالا خداجاشو سبزکنه یکم ارامش بگیری

اره خیلی وقته.دوماه اینا هست که از مبل میگیره و پامیشه

ن بابا فعلا وقت زیاد داره واسه راه رفتن

وقتی اویزون میشه 

اسباب بازیشو دور کن که بیاد سمتش 

نزدیکش شد بازم دورش کن تا راه بره کم کم عادت کنه 

خودتم باهاش تاتی کن راه میوفته فعلا خیلییی کوچولوعه زوده نگران نباش

هر کسیم حرفی زد بگو بچه با بچه فرق داره فعلا وقت زیاده

راهم میره

هوا یه جوریه که موقع خواب هی باید بچرخیم که ته نگیریم 😟😛😶
یه هفته مونده بود به تولدش، یکی دو بار دستشو گرفته بودم تاتی تاتی رفته بود، میگفتم تا تولدش راه میره ...

وای عزیزم بمیرم واسه دلت.خدا بهت صبر بده .گریم گرفت از پست هات.انشالله خدا یه بچه دوباره بهت میده 

عزیزم خدا ب دلت صبربده واقعا سخته خیلی خیلی ایشالا خداجاشو سبزکنه یکم ارامش بگیری

ممنون عزیزم

من بعد از تو اگرچه نمردم...... اما..... تمام شدم در دلتنگی🌙 خدایا خسته شدم از قسمت و حکمت.... این بار فقط برایم معجزه کن.....
2706