2752
2734
عنوان

ببینید چی کاشتم چی برداشت کردم😂😂😂😂 عکس بالینک

| مشاهده متن کامل بحث + 2312 بازدید | 98 پست
چه خوشگله من تاحالا این شکلیشو ندیده بودم

اره به این میگن گوجه گلابی🤩 

هروقت دلت گرفت بشین باآب حرف بزن باسنگ حرف بزن روکاغذبنویس بسوزون ولی به کسی اعتمادنکن زخم هاتونوبه کسی نشون ندید این جماعت نمکدان به دست منتظرن،،،،،مرهم‌شدن پیشکش،،،منتظرن هیزم درونت شن😔اینجادنیای پلیدی هاست.جای که درد دلت را علیه ت استفاده میکنن.رفیقم گفتن حرف دلت خیانت به خودته این امضابمونه به یادگار.راز دلتوبه کسی نگوبزار🫀بمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای ندیده بودم ازینا😲

اره انقدم خوشمزس 

هروقت دلت گرفت بشین باآب حرف بزن باسنگ حرف بزن روکاغذبنویس بسوزون ولی به کسی اعتمادنکن زخم هاتونوبه کسی نشون ندید این جماعت نمکدان به دست منتظرن،،،،،مرهم‌شدن پیشکش،،،منتظرن هیزم درونت شن😔اینجادنیای پلیدی هاست.جای که درد دلت را علیه ت استفاده میکنن.رفیقم گفتن حرف دلت خیانت به خودته این امضابمونه به یادگار.راز دلتوبه کسی نگوبزار🫀بمونه
از این تاپیک بوی خیانت میاد😁😂

خیانت گوجه و گلابی🤭🤭🤦‍♀️

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
بزار بزرگ بشم ببینم چ شکلی میشه

دیگه آخرش همین ازاین بزرگترنمیشن

اره قرمزم نمیشن همینجور زرد یه مزه خاصی هم دارن

واقعا ،چه نوع گوجه ای هستن ،یعنی اسم خاصی دارن؟

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
ایناتغییرژن دارن اصلاهم خوشحال نباش تراریخته اس

و ارزش غذایی

گوجه لامپی سرشار از ویتامین C و برای تقویت سیستم ایمنی بدن مناسب است. مواد مغذی دیگری مانند ویتامین A، کلسیم، آهن و پتایسم نیز دارد. این گوجه‌های مینیاتوری سرشار از آنتی‌اکسیدان‌هایی مانند لیکوپن و بتاکاروتن هستند و جزو صیفی‌جات ضد سرطان‌اند.

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
چه جالب،ندیده بودم و نشنیده بودم تا الان،نوش جانتون🌷🌷

عزیزم حالاگوجه زیادکاشتم ولی چندتاش اینجور شد تازه گوجه گیلاسی هم دوستت درخت ازاونامیده

واقعا یه مدل خاصه؟ من فکر کردم ناقصن😂😂😂😂

ن اسمش گوجه گلابیه

2706