2737
2739
عنوان

خواستگاااااااااررررررم🤵🏻‍♂️

434 بازدید | 41 پست

سلام شبتون بخیر 

من یک هفته ای هست با یه خواستگار آشنا شدم و با خود جلسه خواستگاری دوبار دیدمش 

قرار بر این شد ما باهم بریم و بیایم یکم همو بشناسیم 

بار اول اومد دنبالم به نظرتون بازم باید بیاد دنبالم و اینکه میگه بگین کجا بریم به من 

منم نمیدونم چی بگم اینکه من بگم کجا اصلا درسته ؟ کمکم کنین اگه میتونین واقعا موندم چی بگم و چیکارکنم 🙏🏻🙏🏻 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اره بیشتر باید برید بیرون با همدیگه  کافه رستورانی جایی مثلا

دفعه اول با ماشین دور زدیم و بعد رفتیم یه فست فودی خودش رفت البته از من پرسید من گفتم نمیدونم اینا اما بار دوم گفت شما بگین منم نگفتم پیشنهاد کوه و پیاده روی داد به نظرتون اوکیه؟

دفعه اول با ماشین دور زدیم و بعد رفتیم یه فست فودی خودش رفت البته از من پرسید من گفتم نمیدونم اینا ا ...

اره خوبه بنظرم هم فاله هم تماشا حال و هواتونم عوض میشه

تـابش نـاگریز نـورم رویـش نـاگزیر بـذرم…🌱💛
دفعه اول با ماشین دور زدیم و بعد رفتیم یه فست فودی خودش رفت البته از من پرسید من گفتم نمیدونم اینا ا ...

اره من که طرفدار کوهم خیلی😍

ولی دفعات اول دوم بیشتر جاهایی مثل رستوران و کافه و جاهای شلوغ بری بهتره 

2738
اره من که طرفدار کوهم خیلی😍 ولی دفعات اول دوم بیشتر جاهایی مثل رستوران و کافه و جاهای شلوغ بری بهت ...

اخه من خجالت میکشم پیشنهاد بدم نمیدونم کار درستیه یا نه اینکه بگم بریم کافه یا رستوران ؟

به نظرم تو هم باید نظر بدی و بگی چی می خوای یا اینکه دوست داری کجا بری.فکر نکن هیچی نگی خانوم تر دیده میشی، نه برعکس شناخت پیدا نمی کنی و اونم فکر می کنه خب خوبه دیگه قراره همیشه حرف من باشه و این دختر از خودش هیچ نظری نداره. بذار ببینی اگه یه وقت باهاش مخالف باشی چی کار می کنه.

و این منم، زنی تنها در آستانه ی فصلی سرد🍁
به نظرم تو هم باید نظر بدی و بگی چی می خوای یا اینکه دوست داری کجا بری.فکر نکن هیچی نگی خانوم تر دید ...

اره دقیقا درسته فکرمیکنم کار بدیه و خجالت میکشم نظرمو بگم راحت 

2706