2733
2739
عنوان

چقدر جامعه خرابه

352 بازدید | 17 پست

به چی بگم دعوام نکنید 

چند وقته بازی کوئیز اف کینگ رو تو گوشیم دارم و کم و بیش بازی میکنم توی بازی امکان گفت‌وگو هست هی برام پیام میومد (سلام) از آدمای مختلف من توجه نمیکردم چند شب پیش رفتم بازی از سر کنجکاوی جواب چند نفر رو دادم همشون  ۳۲ /۳۳ سال به بالا بودن و متاهل فقط چند نفرمجرد بودن بقیه خیلی راحت میگفتن متاهل هستیم و دنبال رل میگشتن !!! از همه مردا بدم‌ اومده

جالبیش اینه که میگی متاهل هم هستی اصلا براشون‌مهم نیس  یعنی ببین چقدر زیاده که عادیه براشون که خانم‌متاهل باشه😡

نگید خودت چی کار میکردی من واقعا دو روز جواب چتها رو دادم ببینم چه خبره که دیدم بلهههه همه متاهل هستن😡

اره خیلی وقت پیش شنیده بودم برنامه ی داستان داریه

اِگِگِگِگگگگ عَبِ زی✈️.     شما مخالف میکنید و من قار قار میشنوم، شما بی ادبی میکنید و من قار قار میشنوم، شما دشمنی میکنید و من قار قار میشنوم🙆🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

باز خدارو شکر از اون دسته ادما نیستی ک این چیزا براشون عادی باشعرو این قضیع برات دردناکه الان واسه همع عادی شده فقد نمیدونم چرا ما نمیتونیم هضم کنین همچین چیزیو 

منم داشتمش ۵ سال پیش اون موقع همسن و سالای خودم بودن بیشتر بالای ۲۰ نبود چن وقت پیش یه پیرمرد بود میگف شوگر میشم😐😂 حذفش کردم حیف اون همه زحمت😂😂

/اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکهبه سادگی دارم تورو نادیده میگیرم😊👌/باب اسفنجی: میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه....پاتریک: دیگه ساده نباش؛راه راه باش🙂✌/ترجیح میدهم به ذوقِ خویش دیوانه باشم تا به میلِ دیگران عاقل...»زندگی یعنی همین🤗🤍/هیچ چیز تو دنیا نمیتونه ذات آدمارو تغییر بده همونطور که هرچقدر به سیر سس بزنی بازم مزه سیر میده😏🤙/بخندو شاد باش، شایسته‌ی ماه نیست که غمگین باشه🥰♥️ #خوبیا_برمیگرده🤍😉
2706