2737
2734

سلام دوستای گلم الهی حال دلتون عالی باشه و خواسته هاتون نگفته اجابت بشه 

ختم سی هزار استغفار به نیت ظهور امام غایب حضرت مهدی عج و مادر شدن تک تک مادرانی که در انتظارن مخصوصاااا  کاربر @فكرزيبا   ی عزیزم که هرچی از دل مهربونش بگم کم گفتم  به همین خاطر تصمیم گرفتم به نیت حاجت رواییش و مادر شدنش این ختمو بزارم . 

دعای دست جمعی خیلی تاثیر گزار تر و ارزش معنوی بالاتری داره ممنون میشم در ختم شرکت کنید   پیشاپیش از تک تک شما دوستای گلم ممنونم 😍😘

تا اخر مرداد ماه برای ختم فرصت هست  5/31

۱۰۰۰

حتی اگر داراییت ۵۰۰۰تومنه امام حسین رو شریک مالت کن برکت رو ببین...به اینصورت که سعی کن حتی هزار تومن هم که شده خرج ارباب کنی مطمئن باش که لذتشو به تمام معنا می بری...هرررر مشکلی داری مداومت کن بر هرروز خوندن زیارت عاشورا(حتی بدون صد سلام و...) بعد میبینی و با تمام بند بند وجودت میفهمی که چی میگم.سکوت کن گاهی سکوت زودتر از هر فریادی جواب می ده ...یه ذکر معجزه گر(برای مسائل مادی و معنوی)#اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان(تجربه شده)...هرروز خواندنِ دعاتوسل 🗝کلیدی ست بر هر قفلی....🔓(امتحان شده).(مواردی که نوشتم رو خودم امتحان کردم چون سالهای زیادی توو فشارهای مالی وزندگی بودم خیلی چیزا رو امتحان کردم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من خودم مجردم ولی ان شالله هرکی دلش بچه میخواد خدا به همی زودیه زودیه زود دامنشو سبز کنه ویه بچه سالم بهش بده یکیش دخترخاله خودم وفکر زیبای عزیز که تو اکثر تاپیکاش منو تگ میکنه...امیدوارم همتون تاپیک بزنید که باردارید🙏🙏🙏🙏🙏

2740
من خودم مجردم ولی ان شالله هرکی دلش بچه میخواد خدا به همی زودیه زودیه زود دامنشو سبز کنه ویه بچه سال ...

عزیزم خواص سوره رعد یا آل عمرانو تو نت بخونید گلم 

متاسفانه ما شیعه ها بر عکس امامامون از قرآن غافلیم 

من خودم مجردم ولی ان شالله هرکی دلش بچه میخواد خدا به همی زودیه زودیه زود دامنشو سبز کنه ویه بچه سال ...

من خودمم مجردم  الهی خوشبخت ترین بشی مهربون ، الهی تک تک منتظرا دامنشون سبز بشه که انتظار واقعا سخته  💚💚

2706