2752
2734
ممنونم عزیزم الهی امام زمان دعاگوت باشه الهی حاجت روا بشیی 🤲🧡

خواسش می کنم گلم

خیلی ممنون از دعای ناب شما مهربونم

همچنین شما ان شاالله که خدا حاجتتون و به بهترین شکل ممکن اجابت کنه 🤲

آن کس که بدم گفت / بدی سیرت اوست / آن کس که مرا گفت نکو / خود نیکوست / حال متکلم از کلامش پیداست / از کوزه همان تراود که در اوست
@specialgal       @sohrabمامان1214       @ادوین_آوین ...

سلام. ممنون مهربونه که یادم کردید و منو هم شریک. ایشالا همه دوستان شرکت کننده و غیر شرکت کننده به حاجت قلبیشون برسن. 

چندتا مونده استارتر؟ منم 1000 تا میخونم

دوستان گلم دعا کنید مامان بشم چندین ساله چشم انتظارم🙏🙏🥺🥺. ممنون🌹🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزدلم، ممنونم که یادم بودی و صدام کردی.  متاسفانه دیر رسیدم. ان شاءالله همه حاجتمندان و ...

سلام خواهرم 

اشکال نداره ان شاالله به زودی زود دلت شاد بشه 

یا صاحب الزمان اغثنی یا صاحب الزمان ادرکنی       خدایا شکرت که همیشه هوامو داری خدایا شکرت بابت اینهمه اتفاقا قشنگ خدایا شکرت که همه چی درست شد و کمک کردی مابه هم برسیم😍😍😍😍 خدایاشکرت خدایاشکرت خدایاشکرت 
سلام. ممنون مهربونه که یادم کردید و منو هم شریک. ایشالا همه دوستان شرکت کننده و غیر شرکت کننده به حا ...

سلام گلم من همیشه به یادت هستم 

ان شاالله به زودی خبر مامان شدنت بهمون بدی و دلمون شاد بشه

یا صاحب الزمان اغثنی یا صاحب الزمان ادرکنی       خدایا شکرت که همیشه هوامو داری خدایا شکرت بابت اینهمه اتفاقا قشنگ خدایا شکرت که همه چی درست شد و کمک کردی مابه هم برسیم😍😍😍😍 خدایاشکرت خدایاشکرت خدایاشکرت 
2731
سلام خواهرم  اشکال نداره ان شاالله به زودی زود دلت شاد بشه

ممنون عزیزدلم،  همچنین دوست گلم🌷🌷🌷

صلوات برای ظهور یادت نره خانومی  سعی میکنم جوری باشم که امام زمانم ازم راضی باشن  

۵۰۰تا به نیت ظهور امام زمان و مادر شدن من و همه منتظرا 

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
سلام گلم من همیشه به یادت هستم  ان شاالله به زودی خبر مامان شدنت بهمون بدی و دلمون شاد بشه

از مهربونیت هست عزیزم. به امید خدا

ایشالا که شماهم به زودی دلت شاد میشه و میای مارو هم خوشحال میکنی

دوستان گلم دعا کنید مامان بشم چندین ساله چشم انتظارم🙏🙏🥺🥺. ممنون🌹🌹
از مهربونیت هست عزیزم. به امید خدا ایشالا که شماهم به زودی دلت شاد میشه و میای مارو هم خوشحال میکنی

ممنون عزیزمهربونم از دعای قشنگت 😍😍😘😘

سلام عزیزم شما از یگانه خبری نداری؟ 

‏تمام «دوستت دارم» های دنیا یه طرف، اینجا که پابلو نرودا میگه: ‏«از میان تمام چیزهایی که دیده ام، تنها تویی که می خواهم به دیدنش ادامه دهم.» هم یه طرف🧡
تو خبر نداری ازش؟خبری نرسید بهت؟

از یکی از دوستاش پرسیدم گفت حالش خیلی بهتره

ولی فعلا نمیاد سایت

‏تمام «دوستت دارم» های دنیا یه طرف، اینجا که پابلو نرودا میگه: ‏«از میان تمام چیزهایی که دیده ام، تنها تویی که می خواهم به دیدنش ادامه دهم.» هم یه طرف🧡
خب خدارو شگر مرسی عزیزم

قربونت 💖