2737
2739
عنوان

درددل

301 بازدید | 20 پست

پس کی این روزای تاریک و تلخ تمام میشن.دیگه نمیتونم. کم آوردم، چکار کنم آخه. کدوم در عست که نکوبیده باشم .‌...

پسر شیرینم چراغ خونمون روشن شده با حضورت دردانه مادر..خداروشکر که هستی تو زندگیمون بعداز پسراولم، دومین پسرم هم معجزه خدا اومد و زندگیمون نورانی تر شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کافیه دیدگاهت رو عوض کنی آنوقت همه چی بطور ناگهانی تغییر می‌کنه من تجربه کردم

بچم مشکل داره، هیچ دردی بدتر از این نیست . نمیدونم قراره چی بشه. هررروز میبرم کاردرمانی ولی فایده نداره. هرکاری میکنم به روی خودم نیارم بازم بعد از چند روز میزنه بیرون....بدجور گیر کردم

پسر شیرینم چراغ خونمون روشن شده با حضورت دردانه مادر..خداروشکر که هستی تو زندگیمون بعداز پسراولم، دومین پسرم هم معجزه خدا اومد و زندگیمون نورانی تر شد
2731
نه تو می مانی نه اندوه و نه ، هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود ، قسم و به کوت ...

مرسی عزیزم از شعر زیبایی که نوشتی. دوساله درگیرم. امیدوارم زودتر تگلیفم روشن بشه. هیچ راه نجاتی ندارم ...

مرسی عزیزم از شعر زیبایی که نوشتی. دوساله درگیرم. امیدوارم زودتر تگلیفم روشن بشه. هیچ راه نجاتی ندار ...

انشالله هرچی صلاحته پیش میاد عزیزم. صبوری کن نه تحمل. صبر قویترت می‌کنه تحمل از پا میندازتت. اگه صبر نمیتونی پس تغییرش بده

انشالله هرچی صلاحته پیش میاد عزیزم. صبوری کن نه تحمل. صبر قویترت می‌کنه تحمل از پا میندازتت. اگه صبر ...

بچه مشکل دارو که تمام دکترا بردم ولی درست نمیشه چطور تغییر بدم😔😔

بچه مشکل دارو که تمام دکترا بردم ولی درست نمیشه چطور تغییر بدم😔😔

مشکلشون چیه؟ کاملا درکت میکنم چون برادر خودمم اتیسم شدیده و زندگیمونو داغون کرده... اگه واقعا درمان نداره بیخیالی طی کن مادر من همش به خودش میگه ثواب داره نگهش میدارم و... خلاصه یه جوری خودتو آروم کن بگو امتحان خداست تا ببینه چکار می‌کنی برای بندش تا برات یه جایی جبران کنه

2740
مشکلشون چیه؟ کاملا درکت میکنم چون برادر خودمم اتیسم شدیده و زندگیمونو داغون کرده... اگه واقعا درمان ...

تاخبر حرکتی. بدنش کاملا شله. نمیشینه. نمیایسته. هرچی میخوای بیخیال بشی نمیشه. دوروز خوبی و روز سوم چشمات پراز اشک و دلت پر از غمه

انشالله هرچه زودتر حال بچه و حال دل شما خوب میشه♥️

مممنونم

امیدوارم این اتفاق بیفته یه روز

تاخبر حرکتی. بدنش کاملا شله. نمیشینه. نمیایسته. هرچی میخوای بیخیال بشی نمیشه. دوروز خوبی و روز سوم چ ...

عزیزدلم تاخیر حرکتی باکاردرمانی جبران میشه نگران نباش ایشالا سال دیگه این موقع به غم وغصه های الانت میخندی 

عزیزدلم تاخیر حرکتی باکاردرمانی جبران میشه نگران نباش ایشالا سال دیگه این موقع به غم وغصه های الانت ...

مرسی بابت دعای قشنگت.

دختر گل شما چطوره؟ خوبه؟

مرسی بابت دعای قشنگت. دختر گل شما چطوره؟ خوبه؟

فدات عزیزم یه خانومی توهمین سایت گفت بچش یکسالگی تازه نشسته ۱۵ ماهگی چاردست وپا بیس ماهگی راه رفته ولی الان هیچ مشکلی نداره خداروشکر فقط تاخیررحرکتی بوده که باکاردرمانی درست شده 

دختر منم الان ۸ ماه ونیمشه هنوز چاردست وپا نمیره فقط میشینه وغلط میزنه ولی دکتر میگه اشکال نداره وقت داره فعلا 

امید به خدا 

فدات عزیزم یه خانومی توهمین سایت گفت بچش یکسالگی تازه نشسته ۱۵ ماهگی چاردست وپا بیس ماهگی راه رفته و ...

آز ژنتیک دادیم یه ژن عجیب و غریب دراومده. دعا کن فقط حامل ژن باشه و تو بدنش نمود بالینی نداشته باشه. این ژن خیلی نادره و متاسفانه خیلی خیلی بده. خیلی خیلی خیلی محتاج دعاتون هستم.

دخترتون انشالله همیشه سالم باشه. پسر من بدنش و عضلاتش شل بود. برا همین نگران بودم. همین که دخترتون میشینه پس یعنی همه چیز اوکیه. انشالله به زودی راه رفتنش رو میبینی

2706