2752
2739

سلام خیلی خلاصه میگم فقط خواهش میکنم اگر میدونین بگین چه غلطی باید بکنم.

از ۱۸ هفته رشد بچم عقب افتاد اولش یه هفته بعد دو هفته و بیشتر شد.

سونویی ک خود دکترم تو مطب انجام داد،فقط دور شکمش ۳ هفته عقب بود و وزنش کم بود روی صدک ۳ تا ۱۰ درصد بود(۲۸ هفته ی کامل ۹۵۰ گرم بود) 

این سونو آخر رو حدودا یک هفته پیش انجام دادم.

امروز از بهداشت فرستادنم سونو...

وزنش ۹۴۰ گرم بود!!!! با وجود این ک ی هفته از سونو آخر گذشته...دور شکم دور سر و همه ی شاخص ها هم عقبه!

درحالی ک سونو اخرم فقط شکمش ۳ هفته عقب بود و وزنش کم بود، بقیه هرچی بود،نرمال بود.

سونو هفته ی پیش بچه سفالیک بود امروز ک رفتم شده بود بریچ

مایع دورش کم شده و عددش رو ۸ونیم سانت نوشته!

ی دور هم بند ناف پیچیده گردنش!

هیچکدوم از این موارد رو تو سونو یه هفته پیش نگفتن!

نمیدونم اولا به کدوم سونو باید اطمینان کنم؟

مایع دورش خیلی کمه؟ اورژانسی ینی باید برم پیش دکترم یا چی؟

خواهش میکنم کسایی که میدونن بهم بگن استرس داره دیوونم میکنه.

دکترم واسه سی ام نوبت داده.صبر کنم یا زودتر برم؟

برای رشدش واقعا هر آزمایشی دادم سالم بود.ان تی و انومالی همه چی سالم بود و ریسکش کم بود اصلا بهم نگفتن که سلفری و اینا بدم اما امروز سونوگرافی میگفت معلوم نیست بچت سالمه یا نه!!!! خیلی حالم بده توروخدا تجربه دارین بهم بگین.

راستی ی هفته پیش بستری شدم و آمپول ریه زدم.خونرسانی ب بچم مشکل داشت آسپرین میخورم الان خوب شده و دکترم گفته آسپرین رو ادامه بدم.

منتظر جوابتون هستم.خیلی نگرانم

برو ی جایی ک سونو گرافی معتبر و دقیق باشه من سر بچه دوم ی بیمارستان دولتی رفتم دکترشم اهنگ گذاشته ب ...

توی این یه هفته با سونوی امروز،سه بار سونو انجام دادم.این همه سونو واسه بچه ضرر نداره؟؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

توی این یه هفته با سونوی امروز،سه بار سونو انجام دادم.این همه سونو واسه بچه ضرر نداره؟؟؟

من ماهای اخرم همین بودم دیگ ب دکتر التماس کردم زودتر بزار برم زایمان کنم ۳۷ هفته و ۵ روز زایمان کردم

2731