2737
2734
عنوان

دی جی کالااااا

114 بازدید | 11 پست

خرید کردم قرار بود امروز بیارن از صب الکی معطل شدم الان زده عدم حضور مشتری

زنگ زدم گفتن نبودین

منم گفتم اصلا مامورتون نیومده من کل روز خونه بودم

کسی مورد ای شکلی براش پیش اومده؟

بله از تنبلی مامور بوده 

متاسفانه هم همیشه سر  من میاد 

منم از عمد میزنم رضایت ندارم 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه سری بسته منو آویزون کرده بود به در رفته بود🙄

کلا دیجی‌کالا دیگه مزخرف شده

من دیگه ازش خرید نمیکنم

میشه لطفا یه صلوات برای سلامتی پدر و مادرم بفرستین🙏🌹❤️|||چنگیزخان نتوانست بخارا را تسخیر کند نامه ای نوشت که هرکس با ما باشد در امان است !اهل بخارا دو گروه شدند ، یک گروه مقاومت کردند و گروه دیگر با او همراه شدندچنگیزخان به آن ها نوشت: باهمشهریان مخالف بجنگید ، و هر چه غنیمت به‌دست آوردید، از آن شما باشد و حاکمیت شهر را نیز ایشان پذیرفتند و آتش جنگ بین این دو گروه مسلمان شعله‌ور شد...و در نهایت، گروه مزدوران چنگیز خان پیروز شدنداما شکست بزرگ آن بود که او دستور داد گروه پیروز خلع سلاح و سربریده شوند!چنگیز گفته‌ی مشهورش را گفت: اگر اینان وفا می‌داشتند، به خاطر ما بیگانگان به برادرانشان خیانت نمی‌کردند! این عاقبت خود فروشان است.الكامل في التاريخ/ عزالدین بن اثیر/
2728
یه سری بسته منو آویزون کرده بود به در رفته بود🙄 کلا دیجی‌کالا دیگه مزخرف شده من دیگه ازش خرید نمی ...

منم میگم نکنم 

ولی تنبلیم میاد برا بعضی چیزا بگردم و پیدا کنم 

قیمت هم که از بیرون گرونتره 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2740
منم میگم نکنم  ولی تنبلیم میاد برا بعضی چیزا بگردم و پیدا کنم  قیمت هم کخ از بیرون گرونت ...

من جدیدا از باسلام میگیرم

هرچند اونم باید خیلی نکاتو رعایت کرد و دقت داشت تا خریدت خوب ازآب دربیاد به خصوص برای جنس و رنگ لباس باید از فروشنده بخوای عکس غیر ژورنالی برات بفرسته تا مطمئن شی

خوبیش اینه تا تایید نکنی پول از حساب کاربری به فروشنده واریز نمیشه

میشه لطفا یه صلوات برای سلامتی پدر و مادرم بفرستین🙏🌹❤️|||چنگیزخان نتوانست بخارا را تسخیر کند نامه ای نوشت که هرکس با ما باشد در امان است !اهل بخارا دو گروه شدند ، یک گروه مقاومت کردند و گروه دیگر با او همراه شدندچنگیزخان به آن ها نوشت: باهمشهریان مخالف بجنگید ، و هر چه غنیمت به‌دست آوردید، از آن شما باشد و حاکمیت شهر را نیز ایشان پذیرفتند و آتش جنگ بین این دو گروه مسلمان شعله‌ور شد...و در نهایت، گروه مزدوران چنگیز خان پیروز شدنداما شکست بزرگ آن بود که او دستور داد گروه پیروز خلع سلاح و سربریده شوند!چنگیز گفته‌ی مشهورش را گفت: اگر اینان وفا می‌داشتند، به خاطر ما بیگانگان به برادرانشان خیانت نمی‌کردند! این عاقبت خود فروشان است.الكامل في التاريخ/ عزالدین بن اثیر/
اینا از پشت کدوم کوهی بلند شدن ....

نمیدونم والا

اقوام من تو این شرکت قبلا کار کردن 

خودشون میگن بعد تغییر توی مدیریت بعضی بخشا دیگه مثل سابق نشد و اون تیمی که خوب بودن از شرکت رفتن

من جدیدا از باسلام میگیرم هرچند اونم باید خیلی نکاتو رعایت کرد و دقت داشت تا خریدت خوب ازآب دربیاد ...

من اخه جمع میکنم یه عالمه که شد میخرم از دیج ی کالا 

از باسلام باید از هر غرفه تعداد محدود جنس  برداری 

من اخه جمع میکنم یه عالمه که شد میخرم از دیج ی کالا  از باسلام باید از هر غرفه تعداد محدود جنس ...

بله درسته

بديش اینه همه محصولات نمیره یه جا جمع شه و با یه پست بیاد