2733
2734
عنوان

کنکوری هایی که قصد انتخاب رشته دارن این تاپیک رو از دست ندن!

| مشاهده متن کامل بحث + 920 بازدید | 74 پست
خیلی ممنون از پاسخگوییتون موفق باشین

خیلی ممنونم همچنین

🌻🐾real eyes realize real lies🐾🌻                                                                                          من رویایی دارم رویای رنگارنگ رویای دنیایی سبز  و بدون جنگ ...
من تخمین رتبه هیوا میزنه ۱۳۰۰۰ که خوب میتونم پیرا دولتی بیارم هر شهری هم باشه برام مهم نیست،اما مسئل ...

سال چندم کنکورتونه؟ ترمیم معدل نکردین؟ یعنی رتبه تون بدون احتساب معدل میشه ۱۳ هزار و با تاثیر معدل میشه ۲۰ هزار، درست متوجه شدم؟

🌻🐾real eyes realize real lies🐾🌻                                                                                          من رویایی دارم رویای رنگارنگ رویای دنیایی سبز  و بدون جنگ ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلیی ممنونم💜

این درسته که وقتی گزینه ها رو پر میکنی 

احتمال اینکه ۲۰ تای اول رد بشن زیاده

اونایی که واقعا دنبالشون نیستی اول بنویسی؟

تو رشته انسانی چیا رویایی ان؟

میشه دعا کنین منم ی سری خواسته هامو که محدودیت ها رو ازم میگیرن بدست بیارم؟ ممنونم💜من ی دختر ۱۸ ساله ام😎 پرانرژی و شاد😁  حال همه رو خوب میکنم،انرژی مثبت😅 بهم میگن مغرور جذاب😎از آن آدمایی که از دور مغرور و یکمی اخموَن اما وقتی هم صحبت میشی دلنشینن و تفکرت کلا عوض میشه😍زندگی و مطالعه📚،کمک به دیگران و هر چی که دل آدما رو شاد میکنه☺خیلی دوس دارم😍😇 دوسدارم همیشه تو تحصیل موفق باشم تا به هدفی که دوس دارم برسم و دل مامان بابام رو شاد کنم😍  میشه برای رسیدن ب خواسته هام ی صلوات بفرستی🥺❤  ممنون میشم ازت🙏🏻😇   ان شاء الله همیشه حال دلت خوب باشههه💚
خیلیی ممنونم💜 این درسته که وقتی گزینه ها رو پر میکنی  احتمال اینکه ۲۰ تای اول رد بشن زیاده ...

دقیقا بخاطر همین میگیم انتخاب های اول رویایی باشه چون اگه رد بشه میره سراغ بقیه انتخاب ها و درواقع داوطلب چیزی رو از دست نمیده

من از رشته انسانی زیاد اطلاع ندارم ولی خب فرهنگیان و حقوق از رشته های تاپشونه. با توجه به رتبتون میتونین اولویت های رویایی تا بدبینانه رو بچینین

2731
عزیزم من رشتم انسانیه تراز کل سوابقم ۵۷۰۰ خورده ایه بنظرت پجاز میشم ؟ رتم حدودا چند میاد؟

از رشته انسانی اطلاع ندارم ولی از طریق سایت هیوا میتونین حدودی بدونین رتبه تون چقدر میشه با توجه به تراز

البته بازم هیچی قطعی نیست و باید تا اعلام رتبه ها منتظر بمونین

دختر من تراز کلش ۷۶۰۰ شده منطقه یک تجربی دولتی چی میتونه بیاره

خودش چی دوست داره؟ پرستاری شهریه پرداز میتونه_ رشته هایی مثل هوشبری و اتاق عمل شهرای کوچیک هم امکانش هست. ولی خب قطعی نیس باید رتبه ها بیاد بعد مشخص بشه

خودش چی دوست داره؟ پرستاری شهریه پرداز میتونه_ رشته هایی مثل هوشبری و اتاق عمل شهرای کوچیک هم امکانش ...

پرستاری زیاد دوست نداره ولی اتاق عمل یا هوشبری دوست داره ایده آلش دامپزشکی بود نمیاره؟

سلام عزیزم... خوبی؟ من تراز زبان تخصصیم شده ۶۲۳۰ تراز سوابقم ۶۴۵۶ تراز کل هم حساب کردم شد ۶۲۰۰&nb ...

سلام وقتتون بخیر

راستش از کنکور زبان اطلاعی ندارم ولی شانستون رو برای انتخاب رشته امتحان کنین حتما. موفق باشید

پرستاری زیاد دوست نداره ولی اتاق عمل یا هوشبری دوست داره ایده آلش دامپزشکی بود نمیاره؟

دامپزشکی سراسری خیر و برای دامپزشکی آزاد هم شانس کمی داره ولی اگه علاقه داره هم سراسری هم آزاد( اگه شرایطش رو دارین) توی انتخاب هاش بذاره حتما

دقیقا بخاطر همین میگیم انتخاب های اول رویایی باشه چون اگه رد بشه میره سراغ بقیه انتخاب ها و درواقع د ...

ممنونم💜

میشه دعا کنین منم ی سری خواسته هامو که محدودیت ها رو ازم میگیرن بدست بیارم؟ ممنونم💜من ی دختر ۱۸ ساله ام😎 پرانرژی و شاد😁  حال همه رو خوب میکنم،انرژی مثبت😅 بهم میگن مغرور جذاب😎از آن آدمایی که از دور مغرور و یکمی اخموَن اما وقتی هم صحبت میشی دلنشینن و تفکرت کلا عوض میشه😍زندگی و مطالعه📚،کمک به دیگران و هر چی که دل آدما رو شاد میکنه☺خیلی دوس دارم😍😇 دوسدارم همیشه تو تحصیل موفق باشم تا به هدفی که دوس دارم برسم و دل مامان بابام رو شاد کنم😍  میشه برای رسیدن ب خواسته هام ی صلوات بفرستی🥺❤  ممنون میشم ازت🙏🏻😇   ان شاء الله همیشه حال دلت خوب باشههه💚
سال چندم کنکورتونه؟ ترمیم معدل نکردین؟ یعنی رتبه تون بدون احتساب معدل میشه ۱۳ هزار و با تاثیر معدل م ...

بله عزیزم سال سوممه،ترمیم زدم،کنکورمو خوب دادم،ترمیم واقعا سخت بود و معدلم شد ۱۶.۸۰،تراز کنکورم ۷۴۰۰،تراز ترمیمم ۷۱۰۰

2706