2733
2739

سلام بچه ها. من تقریبا ۲۰روزه عمل کردم و از ناحیه نیم رخ با دماغم کمی مشکل دارم. تیغه ی بینیم از اون بالا استخون بینیم بالاست کمی ولی قوس داره شکل میگیره و یکم اذیتم میکنه و جدا از اون از فرورفتگی خیلی میترسم.

من قوز نداشتم نمی دونم چرا اونجا یه خورده بالاتره 😢😢

کسی تجربه ای داره بگه الانم عکس میذارم نظر بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما هم اینطور بودی؟ اخه من قوز نداشتم طبیعتا نباید استخون بینیمم دست کاری کرده باشه

هنوز خیلی زود هست برای اینکه بگین بینی تون چه شکلی شده ، حداقل سه ماه صبر کنید.

من در حدی ورم داشتم که داداشم می گفت قبل عمل بهتر بودی ولی الان بعد دو سال بینی م خوبه، خیلی از بینی قبل از عملم بهتز شده.

2740
منم اینجوری بودم ورمم کمتر شد اونم کم شد.میره نگران نباش

قوز نداشتی درسته؟ نمی دونم چرا اونجا بالاست و الان قوسم داره شکل میگیره زودتر. از فرورفتگی میترسم. عکسم هر کاری میکنم اپ نمیشه

قوز نداشتی درسته؟ نمی دونم چرا اونجا بالاست و الان قوسم داره شکل میگیره زودتر. از فرورفتگی میترسم. ع ...

نه عزیزم

من ۶هفتس عمل کردم هر روز یه جور میشه .سعی کن بی تفاوت باشی

درخواست میدم بهت دوس داشتی بفرس منم میفرسم  عکس بینیمو

نه عزیزم من ۶هفتس عمل کردم هر روز یه جور میشه .سعی کن بی تفاوت باشی درخواست میدم بهت دوس داشتی بفر ...

از کجا بفرستم؟ پیوی نمیشه. اینجا هم هر چی سعی کردم نشد. راستش نگران و مظطرب شدم. با اینکه فکر میکردم تمام رخ مهمه و همه از نیم رخ قشنگن. تصوراتم بهم خورد. هنوزم چسب میزنی؟

از کجا بفرستم؟ پیوی نمیشه. اینجا هم هر چی سعی کردم نشد. راستش نگران و مظطرب شدم. با اینکه فکر میکردم ...

اره تا۴ماه چسب میزنم

نگران نباش مطمئن باش یکم بگذره میره.ب من گفت ماساژ بدم اون ناحیه رو ،خیلی تاثیر داشت